2020 m. birželio 6 d.

 

Po gaisro Nairobio oro uoste atnaujinti tarptautiniai skrydžiai

Paskelbta: 2013-08-08 08:51 Autorius: Naujienų redaktorius

Po gaisro pagrindiniame Kenijos sostinės Nairobio oro uoste atnaujinti tarptautiniai skrydžiai, skelbia BBC.

Pirmasis Nairobio tarptautiniame oro uoste ketvirtadienį 6.30 val. vietos laiku nusileido lėktuvas iš Londono. Ketvirtadienį taip pat jau atskrido lėktuvai iš Bankoko ir Kilimandžaro.

Dėl ko trečiadienį oro uoste kilo gaisras, dar nežinoma. Kenijos valdžia praneša, kad žmonės per gaisrą nenukentėjo. Gaisras prasidėjo apie 4.30 val. vietos laiku, bet pirmieji ugniagesių automobiliai į oro uostą atvyko tik apie 7 val. ryto. Tuo metu pastatas jau stipriai liepsnojo. Gaisras buvo suvaldytas po keturių valandų. Liudininkai pasakojo, kad gaisras buvo milžiniškas, o gelbėtojų automobiliai dėl transporto spūsčių negalėjo greitai privažiuoti prie oro uosto. Vyriausybė taip pat pripažino, kad ugniagesiams pritrūko vandens ir reikėjo papildomai atsiųsti vandens autocisternas. Oro uosto atstovai sakė, kad Kenijos policijai ir ugniagesiams trūksta finansavimo, todėl gelbėtojams padėjo Raudonasis Kryžius ir privačios apsaugos įmonės, įskaitant Didžiosios Britanijos tarptautinę bendrovę G4S.

Uždarius Nairobio tarptautinį oro uostą labai sutriko skrydžių grafikai. 

Eltos inf.

Susiję:
Liepsnoja Nairobio tarptautinis oro uostas 

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras