2020 m. sausio 17 d.

 

Po FNTT pateiktos informacijos Stasys Šedbaras pagrindo nerimui turi šiek tiek mažiau

Paskelbta: 2012-05-11 04:05 Autorius: ekspertai.eu
Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) Analizės ir prevencijos valdybos Veiklos analizės ir planavimo skyriaus viršininkas Kęstutis Dirsė informavo, kad "dėl politinės partijos DRĄSOS KELIAS nėra pradėta administracinių teisės pažeidimų bylų ir ikiteisminių tyrimų".Į šią tarnybą kreiptis buvo priversta pati DRĄSOS KELIO partija, po Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko Stasio Šedbaro viešai išsakyto susirūpinimo, kad esą visiškai neaiškų kokios jėgos už šios partijos slepiasi ir kas ją finansuoja. "Tai klausimai, į kuriuos atsakymų neturime, bet tie klausimai mane asmeniškai, kaip žmogų, labai neramina, mes nieko nežinome", - atvirai nuogąstavo S. Šedbaras. S. Šedbaras viešai nurodė, kad į šiuos klausimus turėtų atsakyti specialiosios tarnybos ir visą informaciją, apie galimai neskaidrius DRĄSOS KELIO reikalus, pateikti visuomenei. Apie tai buvo skelbta publikacijoje "S. Šedbaras: "Mane asmeniškai kaip žmogų tai labai neramina". Tačiau pats S. Šedbaras į specialiąsias tarnybas nesikreipė. Todėl DRĄSOS KELIO partija suprasdama, kad tokio kalibro politikas kaip S. Šedbaras be pagrindo viešai tokiu nerimu nesidalintų, pati ir kreipėsi į atsakingas institucijas. Šiuo metu informacijos, kuria būtų paneigtas arba patvirtintas S. Šedbaro nerimas apie DRĄSOS KELIO partiją, dar laukiama iš Valstybės saugumo departamento (VSD), Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) bei Generalinės prokuratūros.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras