2020 m. gegužės 27 d.

 

Perversmas Tailande: kariuomenė imasi griežtų priemonių

Paskelbta: 2014-05-22 15:29 Autorius: ELTA, ekspertai.eu

Tailando kariškiams nuvertus civilinę vyriausybę, šalyje sugriežtinta žiniasklaidos kontrolė ir įvesta komendanto valanda.

Netrukus po informacijos apie perversmą paskelbimo kariškiai pranešė apie apribotą gyventojų judėjimą nuo 22 val. vakaro iki 5 val. ryto, o visoms šalies radijo bei televizijos stotims nurodė nutraukti įprastas programas ir transliuoti tik kariuomenės pateikiamą informaciją.

Praėjus dviem dienoms po karo padėties įvedimo, apie Tailando vyriausybės nušalinimą pranešė šalies ginkluotųjų pajėgų vadas generolas Prajutas Čanas Oča. Per televiziją į tautą kreipęsis kariškis žmones ramino, jog perversmas nepakenks šalies tarptautiniams santykiams, o kariuomenė ruošiasi atkurti tvarką ir vykdyti politines reformas.

Bankoke esantys BBC korespondentai pranešė, kad kariai izoliavo karininkų klubą, kuriame pastarąsias dienas politiniai aktyvistai ir kariškiai bandė ieškoti išeities iš šalį krečiančios krizės. Visi viduje buvę politinių partijų bei judėjimų atstovai sulaikyti, jų likimas kol kas neaiškus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras