2020 m. balandžio 3 d.

 

Paskaita apie suomiškojo dizaino fenomeną

Paskelbta: 2013-05-06 09:50 Autorius: ekspertai.eu

Nors Suomija maža šalis, bet turi itin stiprią dizaino tradiciją. Suomiškojo dizaino mokyklai priklauso daug ikonomis tapusių darbų, iš kurių įkvėpimo semiasi dizaino kūrėjai visame pasaulyje.

Ar šis pripažinimas jau yra (ar greit bus) istorija? O gal ja galima pasinaudoti kaip žiniomis formuojant ateitį? Ar praeitis gali informuoti ir įkvėpti šiandieninius ir ateities veiksmus?

Besidominčius šiaurietiškuoju dizainu Šiaurės Ministrų Tarybos biuras kviečia į viešą paskaitą „Dizaino istorijos prasmė(s): Suomija“ su Aalto universiteto profesoriumi Pekka Korvenmaa.

Paskaita vyks gegužės 8 d., 17.30 val., Nacionalinėje dailės galerijoje adresu Konstitucijos pr. 22, Vilniuje.

Pekka Korvenmaa yra Suomijos Aalto universiteto Meno instituto prorektorius ir to paties universiteto Dizaino katedros profesorius. P. Korvenmaa – pasaulyje gerai žinomas dizaino teoretikas, daugiau kaip tris dešimtmečius rašantis mokslinius straipsnius Suomijos architektūros ir dizaino istorijos temomis. Didžiausią dėmesį mokslininkas skiria gimtosios Suomijos dizainui.

„Dizaino istorijos prasmė(s): Suomija“ yra Šiaurės Ministrų Tarybos biuro Lietuvoje ciklo „Klubas Norden“ renginys, taip pat ir vienas iš „Dizaino savaitės“ renginių. Renginys nemokamas, registracija nevykdoma. Renginys vyks anglų kalba.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras