2019 m. lapkričio 13 d.

 

Olandų tyrėjai: sugadinimo įrodymų nėra

1
Paskelbta: 2014-07-25 09:35 Autorius: ekspertai.eu

Olandų tyrėjai, tiriantys Malaizijos lėktuvo numušimą Ukrainoje, ketvirtadienį pranešė, kad perkėlė duomenis iš lėktuvo skrydžio duomenų savirašio ir kad jo sugadinimo įrodymų nėra.

„Nebuvo rasta jokių manipuliavimo su savirašiu įrodymų ar požymių. Duomenys buvo sėkmingai perkelti, skrydžio duomenų savirašyje buvo galiojantys duomenys apie skrydį“, – sakoma Olandų saugumo tarybos (OVV) pareiškime.

OVV trečiadienį nurodė, kad duomenys iš kito – kabinos pokalbių – savirašio „buvo sėkmingai perkelti, juose yra galiojančių skrydžio duomenų“ ir kad „perkeltus duomenis reikia toliau analizuoti ir tirti“.

Anksčiau lietuviškoje žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad lėktuvo numušimu kaltinami teroristai su Rusijos specialiųjų tarnybos pagalba gali bandyti suklastoti juodųjų dėžių įrašus arba juos sugadinti.

 
Komentarai

 
1. antanas
(2014-07-25 13:27:44)
(78.63.141.44) Parašė:

Kas, kokios šalies ekspertai gali patvirtinti, kad po lainerio numušimo per keturias paras teroristai laikydami užgrobę juodąsias dėžes, nieko negalėjo padaryti? O gal buvo atliktas višiškai naujas įrašymas iš senosios į naują juostelę, paliekant tik tas vietas, kurios teroristams nekenksmingos? Manau, kad tokį šališką faktą apie juodųjų dėžių nesugadinimą gali patvirtinti tik teroristai ir jų rėmėja-Rusija.IT Rusija yra įvaldžiusi pakankamai, turi aukštos kvalifikacijos spečialistų, o ir laiko klstotiems turėjo pakankamai. Jei Teroristai ir Rusija nė prie ko, tai kodėl iš karto nebuvo prileisti nepriklausomi ekspertai, kodėl buvo vykdomos tokios žiaurios manipuliacijos su aukų kūnais, kurių dalis buvo išvežta nežinia kur? Kodėl aukų kūnus keturias paras laikė vasaros karštyje, plius dar vagone šaldytuve su išjungta šaldymo įranga? O kiek dar kūnų nerasta? Kodėl ir dabar teroristai, palaikomi Rusijos, varo nepriklausomų ekspertų buvimą lėktuvo katastrofos vietos? Ar moralu, kai teroristų draugės puikuojasi aukų kosmetika, rūbais? Kiek piniginių su kiek pinigų ir kreditinių banko kortelių teroristai perdavė aukų artimiesiems?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras