2020 m. liepos 7 d.

 

Oficialu: Alytuje degė nepavojingas objektas

3
Paskelbta: 2019-10-31 10:01 Autorius: Savo varpinė

Matyt tik visiški tinginiai nepatraukė per dantį mūsų valstybės atsakingųjų už tikrai neeilinius gebėjimus gesinant padangas Alytuje bei užtikrinant civilinę saugą.

Dar smagiau klausytis apie tai kur buvo atsakingi pareigūnai ir kodėl „...žmonėms susidaro įspūdis, kad Lietuva, mūsų valstybė, yra nepajėgi net užgesinti gaisro“.

Tuo pačiu apie tai kur slėpsimės rimtesnės avarijos atveju ir kodėl ministrė visiškai nekalta dėl to kas įvyko.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. stėrva
(2019-11-01 11:49:21)
(89.46.125.39) Parašė:

..ką jūs, ką jūs.. kai pasiklausiau, paskaičiau ir pažiūrėjau klerkiukų pranešimus, straipsius, sprendimus, man pasidarė net apgailėtinas vaizdas likviduojant Černobilio katastrofą prieš Alytaus "pasauliui išlikimui iškilusią bėdą" padangų gaisrą.. tiek žvėriukų išmirė, krito paukščių, sugadintų žmonių gyvenimų.. ką jūs, ką jūs ..2. 187 straipsnis.
(2019-10-31 15:26:18)
(90.140.147.248) Parašė:

tai buvo SVETIMAS TURTAS SUNAIKINTAS VISUOMENEI PAVOJINGAIS BŪDAIS1. trumpai
(2019-10-31 10:29:05)
(78.57.130.78) Parašė:

Neturi reikšmės tai buvo pavojingas ar nepavojingas objektas,objektai neturi degti,o ir tipo nepavojinga objekta labai nesunkiai galima paversti ipac pavojingu jei bus pažeisti nustatyti reikalavymai,o valstybiniams klerkams naudinga daryti taip poperizmo pagalba kad jiems mažiau reikėtu dirbti tai maža naujiena.Mane stebina kad jau buvo padangu didžiulis gaisras,bet tada valdiškiems bebrams paviko tyliai slepiant prasklysti,po keleta metu radviliškyje su didžiule gamtai ir žmonėms žala,nieko nebuvo pasimokyta ,nebuvo priimti sprendimai ir alytaus gaisras,matyt kol neužsideks ignalinos atominės atliekos ir nepradės dvesti tipo elitas situacija nesikeis,o viskas paprasta visi vadovauja o atsakingu nėra kaip ir asmenines atsakomybės,viska sprendžia verslas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras