2020 m. liepos 2 d.

 

Nyderlandai pasipriešino Monsantui

3
Paskelbta: 2015-01-14 21:53 Autorius: ekspertai.eu

Nyderlandai – šalis po Rusijos ir Meksikos, kuri pagaliau nebenaudos Monsanto produkcijos. Olandijos Parlamentas nuo 2015 m. pabaigos nusprendė nebeleisti parduoti glilfosato herbicidų įmonėms. Tai reiškia, kad žmonės, kurie purškia šią priemonę  soduose ir vejose, turės surasti kitą kenkėjų kontrolės formą: glifosatas  yra pagrindinė sudedamoji Roundup dalis – tokia toksiška, kad sukelia inkstų nepakankamumo, nervų sistemos ligas ir skatina įvairių vėžio formų susirgimus.

Olandijos Žemieji rūmai ėmėsi veiksmų, kad neleistų glifosato naudojimo ne agrariniams tikslams prieš kelis metus, tačiau tuo metu Monsanto įtaka buvo tokia didelė, kad nebuvo priimti konkretūs sprendimai.

Tikėtina, kad šis sprendimas bus ilgalaikis ir Olandijos gyventojai nuo šiol bus saugūs.

Tikėtina, kad Olandų priimtas sprendimas paskatins kitas šalis atsisakyti Monsanto produkcijos. Milijonai žmonių JAV, Kanadoje ir kitose šalyse protestuoja prieš Monsanto produktus, tikėdamiesi, kad šis produktas bus uždraustas.

Šaltinis: inhabitat.com

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Visi mes „bandymų žiurkės”?
(2015-01-30 19:00:05)
(78.60.118.126) Parašė:

Herbicido „Roundup” gamintoja „Monsanto” skatina vis platesnį šių nuodų panaudojimą. Į Lietuvą galima įvežti daugiau nei 30 ES įteisintų genetiškai modifikuotų augalų veislių, kurios gali būti naudojamos maisto pramonei: 20 kukurūzų, 6 rapsų, 5 medvilnės ir 2 sojų pupelių veislės. Nors produktai, kuriuose yra daugiau kaip 0,9 procento genetiškai modifikuotų organizmų, turi būti ženklinami, dalis GMO patenka ant mūsų stalo per gyvulinės kilmės produktus, to nežinant ir neturint galimybės sužinoti. Monsanto žudikas, Ši kampanija tikra to žodžio prasme nuperka valdžios atstovus, pradedant nuo aukščiausių, kuriems svarbu tik pinigai. Kovo 1 dieną Lietuva turi pasakyti ''NE'' GMO produktams, kadangi tam turi suteiktą teisę, tik ar padarys tai?????2. Teisingai
(2015-01-15 08:37:52)
(94.232.224.2) Parašė:

Dabar Lietuvoje ne purkš, o pils kibirais. Argi gaila, kai jo bus į valias.1. Dzūkija
(2015-01-15 00:31:32)
(78.62.212.240) Parašė:

Lietuviai perka ir pila netaupydami...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras