2019 m. sausio 19 d.
 

 

Nušvitimus patirianti politinė prostitutė ėmė spekuliuoti net Vytauto Landsbergio ir Dalios Grybauskaitės vardais

55
Paskelbta: 2018-12-28 11:40 Autorius: ekspertai.eu
I. Degutienė (kairėje). Nuotr. facebook.com


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt švenčių proga parengė išsamų interviu su šios partijos senbuve Irena Degutiene. Garsi moteris atskleidė, kad jai, dar būnant Seimo pirmininke, įvyko nušvitimas. Tai lėmė informacija, kuri jai buvo atskleista apie Garliavos įvykius.

„Aš, būdama Seimo pirmininkė, klaidų buvau padariusi su Garliavos istorija. Todėl, kad irgi nežinodama iki galo objektyvios tiesos, o tik skaitydama, kas parašyta ar internetinėje žiniasklaidoje, ar per televiziją parodyta, mačiau žodžius „pedofilija“, „pedofilijos skandalas“ ir kažkaip buvau įtikėjusi, kad ta mergaitė tikrai buvo išnaudojama ir jos atėmimas iš motinos atrodė savaime suprantamas. Šitame kontekste Dagiui sakiau: man ne gėda prisipažinti, kad aš buvau suklydusi, ir stipriai. Panašiai buvo ir prezidentei, ir Vytautui Landsbergiui. Iš tikrųjų iškilūs visokie žmonės ir ėjo, ir budėjo, ir panašiai. Tol, kol aš nesužinojau daugiau, negu kad kiti žinojo, nes man, kaip Seimo pirmininkei, buvo pateikta atitinkama medžiaga. Aišku, man tada kažkoks kaip stebuklas, nušvitimas įvyko. Šitos temos yra labai jautrios ir man kartais kyla klausimas: o gal čia specialiai tokias temas kažkas suorganizuoja? Pažiūrėkite, kaip žaismingai visuomenė suskaldoma“, - atskleidė I. Degutienė.

Kam įdomu, visą interviu skaitykite publikacijoje „Irena Degutienė: tokio Seimo dar nėra buvę“.Ekspertai.eu primena, kad nušvitimų I. Degutienė yra patyrusi ne vieną. Ypač ryškus nušvitimas įvyko 2012 metais, kai ji pripažino, jog valstybė mutuoja autoritarinį Aleksandro Lukašenkos tipo režimą.

Tąkart ji tvirtino, jog „Seimas yra bejėgis ir virtęs apgailėtina dekoracija, kuri tik pridengia faktą, kad šalyje, vadinamoje parlamentine respublika, viskas valdoma komandomis iš „Baltųjų rūmų“ – prezidentūros“.

„Joms – o ne įstatymams – paklūsta Generalinė prokuratūra (GP), Valstybės saugumo departamentas (VSD), teismai. VSD naudojamas kaip įrankis, įtvirtinant šią antikonstitucinę galią, ir veikia prieš savo valstybės piliečius“, - šiurpiais faktais dalinosi nušvitusioji ir  klausė – nu kada mūsų tauta praregės

Tai pačiais klausimais I. Degutienė ir vėl nušvito prabėgus vos trejiems metams ir jos nuomonė apie teismus, prokuratūrą ir VSD pasikeitė 180 laipsniu kampu, būtinai pasižiūrėkite šį jos liudijimą:Dabar – dar vienas nušvitimas. Ypač jautria vaikų tema. Su raktiniais žodžiais pedofilija ir Garliava. Pripažinusi, kad ji – lygiai kaip prezidentė ir Vytautas Landsbergis – buvo suklydusi (ponia Degutiene, ar jums tai prisisapnavo? Kada Landsbergis ar prezidentė prisipažino suklydę?), bet paskui nušvito, Degutienė iš esmės pripažįsta, kad žino, kodėl mergaitės ėmimo operacijai reikėjo 240 ginkluotų pareigūnų, kad žino, kaip sekasi mergaitei šiandien ir kokia jos būklė.

Kitaip tariant, būtent I. Degutienė gali atsakyti į visus visus klausimus, į kuriuos jau beveik metus nesugebėjo vienuolei Nijolei Sadūnaitei atsakyti nieko nežinantys prezidentė, premjeras ir Seimo pirmininkas.

Todėl patariame disidentei N. Sadūnaitei kreiptis į nušvitusiąją, kuri pasidalins viskuo, ką žino, o tada vienuolė informuos visuomenė ir Lietuva vėl bus laiminga, susivienijusi ir... nušvitusi.

Ar ne, ponia politine prostitute Degutiene?

P. S.

Primename 2018 sausio 13 d. N. Sadūnaitės pasakytą reikalavimą valdžiai
 – iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikia pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.P. P. S.Keli susiję:

I. Degutienė: „Gal man laikas iš čia nešdintis? Jaučiu beprasmybę“

Įspūdingai Lietuvos pažangai padėjo milžiniška nelaimė – karas Ukrainoje 

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
55. T0mas J. -> I.Degutienei
(2019-01-04 15:17:19)
(85.206.112.194) Parašė:

"Tol, kol aš nesužinojau daugiau, negu kad kiti žinojo, nes man, kaip Seimo pirmininkei, buvo pateikta atitinkama medžiaga. Aišku, man tada kažkoks kaip stebuklas, nušvitimas įvyko" - Kodėl nuo MŪSŲ tiesa slepiama? Kodėl mes turime murkdytis TAMSOJE ir MELE?54. Tai bent!
(2018-12-31 15:13:02)
(78.158.24.91) Parašė:

Degutienė „nušvito“ Venckienės reikaluose, gavusi medžiagos iš VSD, kuris ir „chimičino“ visus tuos reikalus!53. to 12. Antikas
(2018-12-30 15:07:34)
(78.62.128.71) Parašė:

o tu ka teiseju dirbi,visus cia teisi,tikras lietuviskasis miskiniu bruozas,be teismo susaudei ir tiek,gimsta gi tokie bydlos,baisu kas per padarai,tpfu52. marta
(2018-12-30 01:08:35)
(78.58.110.126) Parašė:

Cia toks sindromas, kai visi valgo su cukrum, o tu su druska. Turi pasakyti, kad ir tau saldu.51. lr
(2018-12-29 17:14:46)
(78.58.207.48) Parašė:

Degutiene matyt buvo nusvytusi ir kai padovonojo Mazeikiu nafta juk ji pasirase sutarti?50. Jurgis
(2018-12-29 12:29:37)
(5.20.52.103) Parašė:

O taip ,Manau,tai tikra konservė, ir Dievą Judu išvadys ir parduos ,jei pinigų už tai, kaip už Mažeikius gaus..49. Tai kas prigirdė balutėje
(2018-12-29 11:17:12)
(213.164.101.87) Parašė:

Visas nušvitimas tik dėl to, kad tie, kurie siuntė 240 smogikų ir parūpino etatinių liudininkų, už konkolų kompromatu laiko ir šitą nušvitusią visažinę.48. Dzukas
(2018-12-28 22:54:08)
(93.100.87.209) Parašė:

Dar pries 50 metu grupe Masina Vremeni dainavo - Marionetki. youtube.com/watch?v=eWBiGiciUFwParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras