2019 m. spalio 15 d.

 

Nuostabus konservatorių ir jų partnerių liberalų projektas

151
Paskelbta: 2012-07-28 15:52 Autorius: Šarūnas Puidokas

Kad ir kaip viskas dėliotųsi, visada ateina tiesos akimirka.

Naujienų portalas alfa.lt paskelbė: “Kaip teigė Darius Kuolys, „Lietuvos sąrašas“ jau dabar remtų tokius žmones, kaip konservatorių partijos narė Agnė Bilotaitė, jos bendrapartietis Naglis Puteikis, su Liberalų sąjūdžio vėliava į rinkimus žingsniuosiantis buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius Vitalijus Gailius, buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys.”

Šios viešojoje erdvėje paskelbtos žinios D. Kuolys iki šiol nepaneigė, nors neteisingas žinias jis visada paneigia operatyviai ir nedelsdamas.

Tad kyla pagrįstas klausimas, kas kuria naują “partiją” „Lietuvos sąrašas“, kurios lyderiu skelbiamas D. Kuolys, o parašus steigimui aktyviai rinko konservatorius N. Puteikis?

Atsakymas topteli staiga: juk tai nuostabus konservatorių ir Liberalų sąjūdžio projektas. Genialu. Tik apmaudu ir begėdiška, kad liberalieji konservatoriai išnaudojo profesorių Vytautą Landsbergį, jo neabejingumą Garliavos tragedijai, profesoriaus nuopelnų valstybei ir patirties šešėlyje vykdydami savo gudrų rinkiminį projektą.

Manytina, kad jis tai suprato ir nutilo, neleisdamas jo vardu manipuliuoti nesąžiningiems partijos kolegoms, kurie tiksliai apskaičiavo, kad jo vardo fondo valdyboje yra pastaruoju metu liūdnai pagarsėję psichiatrai, liberalas Dainius Pūras ir Linas Slušnys.  

(Tas fondas įkurtas prieš dvidešimt metų. Valdyba rinkta irgi jau nežinia kada. Reikia būti rentgenu, kad žinotum, kuo pavirs koks nors D. Pūras. Kažkada jis buvo visai normalus žmogus, vienas tų, kurie reikalavo konkrečiai įvertinti sovietmečiu KGB užsakymus vykdžiusių psichiatrų nuopelnus. Tad kabinėtis prie V. Landsbergio fondo, kurio lėšų panaudojimo skaidrumu svarbiems dalykams - kitaip nei kai kuriuose kituose fonduose - abejoti nėra pagrindo, būtų neteisinga.)

O toliau reikia tik nuoseklaus mąstymo.

Jei D. Kuolio „Lietuvos sąraše“ yra konservatorė A. Bilotaitė, nemaža tikimybė išvysti ir konservatorių Arvydą Anušauską. Jei yra konservatorius N. Puteikis, turbūt nebus apsieita ir be konservatorių - praeityje garsaus krepšininko Sergejaus Jovaišos, žinomo TV baritono Vytauto Juozapaičio ar buvusio Ūkio ministro Dainiaus Kreivio. O kodėl gi ne?

Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos viršininkas P. Urbšys niekada neslėpė savo simpatijų šiai partijai. Tad negalima atmesti ir prielaidos, kad D. Kuolio „Lietuvos sąraše“ atsiras Mantas Adomėnas, Irena Degutienė ir - ką jau ten - net pats Andrius Kubilius.

Manau, dėl etikos sumetimų konservatorių Stasio Šedbaro ir Vilijos Aleknaitės-Abramikienės D. Kuolio sąraše tikrai nebus. Bet jei jis jau dabar remtų su Liberalų sąjūdžio vėliava į rinkimus žingsniuosiantį buvusį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorių V. Gailių, tai tikrai remtų ir po Liberalų sąjūdžio vėliava žygiuojantį Leonidą Donskį. O tada ir visus kitus, pradedant Gintaru Steponavičiumi ir baigiant teisingumo ministru Remigijumi Šimašiumi. Ir turbūt jau nereiktų labai stebėtis, jei tarp D. Kuolio sąrašo remiamųjų atsirastų ir liberalas sąjūdietis, psichiatras, vaikų rūpintojėlis D. Pūras.

Iš čia ir išvada: D. Kuolio “Lietuvos sąrašas” yra konservatorių ir liberalų sąjūdiečių šansas šį rudenį į Seimą prastumti gausesnes pajėgas. Ir niekam nereikėjo kreida rašyti žodžio “tiesos”, tai už juos padarė kiti.

Konservatoriai suvaidino spektaklį, kurį dažnai naudoja kriminalistai. Šio metodo pavadinimas - gerasis ir blogasis tardytojas. Šiuo atveju tai gerieji ir blogieji konservatoriai. O patirtį jie turi. Užtenka prisiminti, kaip meistriškai N. Puteikis suskaldė amžiną atilsį Kęstučio Čilinsko nepartinį demokratinį judėjimą, kuris konservatoriams, o kartu ir liberalams, kišo pagalius į ratus prieš 2008-ųjų Seimo rinkimus.

Kai disponuoji valdžia, tau yra lengvai prieinamos visos technologijos ir metodai. Ir tada niekaip nesinori paleisti iš rankų to magiško valdžios samčio, kuriuo galima semti viską ir kiek nori. Tai gerai žino ir patyręs D. Kuolys.


Šarūnas Puidokas, aktorius,
ekspertai.eu visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
151. Tokiu bajeriu jau seniai neskaiciau...
(2012-08-03 18:22:31)
(88.119.152.41) Parašė:

Hahaha, drasiai ir garsiai juokiuosi is sito visuomeniniu ir politiniu procesu skyriaus vadovo :D tokiu juokingu isvadu, neparemtu jokia logika ar faktais, tikrai jau seniai neskaiciau... Jeigu cia rimtas "analitinis" straipsnis, gaila man autoriaus... O jeigu juokais viskas - tikrai i Top 10 humoristu Lietuvos galima deleguoti!150. RUDENI
(2012-07-31 11:38:58)
(86.100.120.156) Parašė:

balsuoti uz DRASOS KELIAS partija, Taskas.149. Sąjūdiečių į AT
(2012-07-31 08:58:02)
(78.63.22.245) Parašė:

buvom išrinkę 80%. Kas atsitiko po pusmečio? Kas nesimoko iš svetimų klaidų, pasimokys iš savų (skaudžiai). Jei Kuolio "sąrašo" pretendentai donskiai, pūrai, šimašiai, tai ne kas kita o TROJOS ARKLYS kaip komunistėliai Sąjūdžio sąrašuose. Gerbiami ponai ir ponios, nuo Jūsų nuovokos ir sąžinės priklauso labai daug. Jūsų rankose Lietuvos likimas - arba laimit ir einam PIRMYN, arba prakišit ir šis BARDAKAS tęsis toliau.148. grj
(2012-07-31 00:05:36)
(84.15.190.241) Parašė:

Kažkaip tendencingai atrodo šis tekstas. D. Kuolys savo veikla Lietuvai yra nusipelnęs gerokai daugiau negu daugelis jį kritikuojančių. Kuolys kėlė šias teisingumo problemas, kai kiti "išmintingai" tylėjo, o dabar keldami tuos pačius klausimus jau tai pamiršta. Ir prie "Drąsos kelio" bando prisiplakti visokių žmonių, reikia matyti ir kas yra savo aky, ne tik svetimoje.147. Liucija
(2012-07-30 15:10:09)
(78.62.77.100) Parašė:

Gal geriau ne kiršinti,o žiūrėti realistiškai.Juk niekas negarantuoja,Kad "Drąsos kelias" gaus keliasdešimt vietų,tai jau dabar reiktų ieškoti sąjungininkų.Nemanau,kad Puteikis galėtų būti koks išdavikas,nes jis nelaksto iš partijos į partiją,nors pats konservatorių tarybos ar prezidiumo buvo "nubuksuotas" sąraše gerokai žemyn.Girdėjau,kad N.Venckienė gal pavėluotai siūlė vienytis,laiko iki rugpjūčio dešimtos liko mažai,o tokie straipniai su keistomis sąmokslo teorijomis tik dar labiau skaldo.146. XZ
(2012-07-30 14:55:33)
(78.62.77.100) Parašė:

Kad ir ką kas kalbėtų apie konservatorius,tai jie vis vien geriau negu kniaziai ar tapšnotojai,ar kokie socdemai.Juk nereikia nieko išsižadėti.Manau,kad "Drąsos keliui" po rinkimų vis vien reiks jungtis į koaliciją,jei norės ką nors nuveikti Seime,o ne pratūpėti opozicijoje.Po rinkimų tenka pamiršti nuoskaudas,jei nori ką nors gero nuveikti Lietuvos labui.145. Atsargiai
(2012-07-30 14:47:49)
(82.135.192.195) Parašė:

Manyciau, gali buti VSD gudriai inspiruotas kirsinantis straipsnis.144. Nagliui Puteikiui
(2012-07-30 14:46:02)
(82.140.169.149) Parašė:

Nustebinot.Parodykit konservatoriu tarpe nors viena prosmetoninio mastymo žmogu.Labai idomu ,nes nematau nei vieno.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras