2020 m. liepos 6 d.

 

Nuomonė apie tai, kaip Rusijos liberalių klounų vyriausybė gena šalį į prarają

27
Paskelbta: 2019-08-04 08:19 Autorius: ekspertai.eu

Rusijos imperijos ideologu Lietuvoje įvardijamas ekonomistas, Globalizacijos problemų instituto direktorius Michailas Deliaginas į miltus sumalė šiuo metu šioje šalyje veikiančią liberalų vyriausybę, jos narius išvadino klounais, išvardino begalę jos poelgių, kurie skurdina minėtos valstybės žmones ir veda į prarają.

Bėda tame, kad Lietuvos valdžioje ir vyriausybėje veikiantys liberalai (pasivadinę įvairiausiais vardais), nieko nesiskiria nuo Rusijos liberalų, tik tiek, kad pas mus veiklos mastai mažesni, nes tiesiog labai nedaug gyventojų. Tik toks ir skirtumas, kalbant apie tuos liberalius parazitus.

Susiję:

Dalios Grybauskaitės disertacijos recenzija   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
27. PRANAS
(2019-08-08 16:12:03)
(146.185.134.179) Parašė:

KA TU APIE PUTINA, KALBI, PINDOSE?26. senis nu jo 6
(2019-08-08 16:08:07)
(84.15.178.163) Parašė:

Taip, Rusija, su Putinu priesakyje puikiai tvarkosi. Pramoninio kapitalo 64% , bankinio kapitalo 70%, prekybinio kapitalo apie 70% jau pateike vakarams ant lekstutes. Negalima lyginti kalbu pries Rusija, ir pries dabartine Rusijos valdzia. Jeigu Stalinas Rusija is feodalines i issivysciusia pramonine atvede per 10 metu, tai Putinas, per savo dvidesimtmeti, grazino atgal i feodalizma. Putinas, Porosenko, Grybauskaite, Soroso parinkti ir paskirti, kad slavai issipiautu tarpusavyje. Vakarai neskirsto buvusiu soc.respubliku i geras ar blogas, visos vienodos kolonijos. Putino kliedesiai apie dabartini Rusijos suvereniteta sleiksciai kvaili. Visos dolerio, ar jo benkarto euro zonos teritorijos, dirba isskirtinai doleriui. Putina Sorosas 20 metu laiko tik todel, kad geresnio prieso vakarams nera. Priesas butinas norint islaikyti NATO ir valdyti pusdurnius. Rusai, kaip ir lietuviai, ilgai kinko, bet greitai vaziuoja, Putina, dar siemet gali pakarti.25. aAlgirdas-Vytui(24)
(2019-08-04 21:01:12)
(78.56.79.247) Parašė:

Jūs visiškai teisus, nes lyginti Rusijos ekonomistus ir mūsiškius beprasmiška. Geriausias pavyzdys --- neteko viešai perskaityti, kad suskystintos dujos iš esmės negali būti pigesnės už gamtines. Nė vienas ekonomistas net nebandė to pasakyti. Apie KITĄ NUOMONĘ bet kuriuo klausimu mūsuose tabu. Nekalbu apie unikalų generalinio policijos komisaro išaiškinimą, kad informacija renkama iš viešosios spaudos gali būti ŠNIPINĖJIMAS. Bijau, kad pažvelgimas bet kuriuo kampu kol kas nieko nepakeis24. Vytas
(2019-08-04 18:45:15)
(46.249.171.56) Parašė:

Pabandykim į politikų - ekonomistų - valdžiažmogių problemą Lietuvoje pažvelgti kitu kampu. Mūsų valdžia labai remia Rusijos liberalus - opozicionierius V.Putinui ir tvirtina, kad Rusijoje nėra JOKIOS demokratijos. Tuo pat laiku Rusijoje yra daug tokių ekonomistų, kurie į šuns dienas deda dabartinę Rusijos valdžią. Manau, kad su politikų pasaulėžiūrų pavadinimais reikėtų elgtis atsargiau. Juk, pav., M Delieginas nepriklauso Rusijos "penktajai kolonai", kuri beatodairiškai orientuojasi į Vakarus. Bet tuo pačiu metu jis aštriai kritikuoja Medvedevo vyriausybę už bejėgiškumą, sprendžiant socialines Rusijos problemas. Tuo pačiu jis kritikuoja netiesiogiai ir V.Putiną. Iš susidariusios situacijos matyti, kad V.Putinas ne visagalis ir nei caras, nei diktatorius. Bet jei užduotume sau klausimą, o koks likimas lauktų tokių žmonių, kaip Dekiaginas, Lietuvoje, tai reiktų pripažinti, kad tokių rimtų valdžios kritikų Lietuvoje lauktų liūdnas likimas. Lietuvos "penktoji kolona" konservatoriai, landsbergininkų klanas kaip mat juos "sukramtytų". Dabar Lietuvos MIP pula Rusijos valdžią dėl kietų jėgos struktūrų veiksmų priš "penktos kolonos" protestus. Bet prisiminkime valdžios, t.y. konservatorių valdžios veiksmus prieš taikius demonstrantus prie seimo, kai buvo panaudotas ginklas. Keletas žmonių buvo sužeisti sunkiai. Ir už viešai skelbiamos informacijos rinkimą ten nereikia bijoti persekiojimo. Apie sausio 13 įvykius, apie areštuotą dėl jų vertinimo A.Peleckį net kalbėti baisu. Taip kad demokratijos ir žodžio laisvės Rusijoje daugiau, nei Lietuvoje ar JAV, Lietuvos valdžios mokytojo.23.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.22. O jūsų
(2019-08-04 18:29:07)
(86.38.207.52) Parašė:

rūpestis čia prie ko??21.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.20. Romas > 19. aAlgirdas
(2019-08-04 17:15:18)
(77.111.247.186) Parašė:

Tai mano asmenine nuomone ir nebutinai ji yra teisinga. Rusiska charakteri as pazistu ir labai gerai, o ir akivazdziai matau vykstancius Rusijoje procesus. Daugumoje atveju, priimtinos man, ekspertu prognozes pasitvirtina. Tai suteikia isitikinimo, kad pasirenku teisingus ekspertus. Is kitos puses, pakanka patirties nuspeti galima ivykiu eiga. Absoliucios tiesos nieks nezino, bet labai svarbu apibendrintas vykstanciu procesu supratimas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras