2019 m. liepos 23 d.

 

N. Sadūnaitės cenzorius atskleidė, kad būtina kreipti dėmesį į nelygybės mažinimą ar bent jau jos augimo sustabdymą

18
Paskelbta: 2018-10-28 08:15 Autorius: ekspertai.eu
vilniusinstitute.lt tinklalapio fragmentas


JAV nuvilnijo sprogstamųjų užtaisų epopėja, kai buvusiam šios šalies prezidentui, buvusiai valstybės sekretorei ir filantropui paštu buvo nusiųsta vamzdelinių bombų. Įtariamasis – 56-erių registruotas respublikonų rinkėjas, buvęs kultūristas ir striptizo šokėjas Cesaras Altieri Sayocas.

Dėl šių įvykių savo įžvalgas skelbia ir konservatorių bendruomenės portalas delfi.lt bei jo analitikai.

Vilniaus politikos analizės instituto medijų programos vadovas, analizių analitikas Donatas Puslys atskleidė, kad „skiname ilgą laiką sėtos neapykantos vaisius“.

„Tokia išvada peršasi po žinių apie buvusiam prezidentui Barackui Obamai, buvusiai valstybės sekretorei ir kandidatei į JAV prezidentus Hillary Clinton, filantropui George’ui Sorosui ir transliuotojui CNN nusiųstus sprogstamuosius užtaisus“, - teigia analitikas publikacijoje „Sprogstamieji užtaisai Obamai, Clinton, Sorosui – neapykantos vaisiai“.

Pasak D. Puslio „suvokti šios problemos mastą ir šaknis svarbu ne tik todėl, kad geriau suprastume, kas vyksta ten už Atlanto, tačiau ir tam, kad patys galėtume ne tik gesinti gaisrus, kai pasigirsta neapykantą skatinančios kalbos žodžiai, tačiau ir imtumėmės prevencinių priemonių neleisdami purenti dirvos, kurioje neapykantos sėkla lengvai sudygtų“.

„Akivaizdu, kad tam būtina kreipti dėmesį į nelygybės mažinimą ar bent jau jos augimo, verčiančio kalbėti apie kelias Amerikas ar kelias Lietuvas, sustabdymą, socialinio ir institucinio pasitikėjimo kūrimą, dialogo, kompromiso paieškų sugrąžinimą į viešąją erdvę. Tai nėra lengvas darbas, tačiau tai yra vienintelis vilties, kad nepaklysime radikalizmo šabakštynose, garantas“, - įsitikinės analitikas.

Ekspertai.eu primena, kad D. Puslys žaibiškai pagarsėjo po šių metų disidentės Nijolės Sadūnaitės kalbos Seime.

Buvęs valstybės finansuojamo internetinio portalo bernardinai.lt vyr. redaktorius, šiuo metu besidarbuojantis šiame portale tekstų autoriumi, D. Puslys paaiškino, kodėl jo tuo metu vadovaujamame leidinyje nebuvo paskelbta visa Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės kalba.

Analitikas sugebėjo taip niekingai nusišnekėti, teisindamas įvykdytą cenzūrą, kad padorūs žmonės iš youtube kanalo įrašą pašalino.

Tačiau šis incidentas D. Pusliui netrukdo ir toliau skelbti globalių pasaulinio įvykių analitines analizes.

O kas tai per dar vienas politikos institutas galima pamatyti čia:

Rekvizitai.lt duomenimis šiuo metu analizių analitikų institute etate dirba 8 žmonės, prie analizių besidarbuojančių analitikų vidutinis atlyginimas siekia 1 tūkstantį 634 eurus.

Politikos analizių srityje pluša garsios asmenybės, iš jų:
buvusi prezidentės patarėja Virginija Būdienė,
vienas garsiausių Lietuvos analizių analitikų Marius Laurinavičius,
labdaros ir paramos fondo „Centre for Russian and Eurasian Initiatives“ vadovė Marina Pukelienė ar net
buvusi VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė – 2009“ vykdomoji direktorė Dalia Bankauskaitė, kadais šias pareigas skubiai turėjusi palikti dėl tam tikrų finansinių nesklandumų ir pan.

Susipažinti su instituto analizių analitikų organizuojamais renginiais, analitika ir teikiamomis paslaugomis galima čia.Jei Lietuvoje kada nors bus išrinktas tautą atstovaujantis Seimas ar prezidentas, vienas pirmųjų darbų privalo būti gausybės tokių Lietuvoje pristeigtų parazitinių smegenų plovimo fabrikėlių panaikinimas.

Šių fabrikėlių destruktyvi, prieš Lietuvą ir joje esančius ar iš jos sprunkančius žmones nukreipta veikla negali būti palikta be dėmesio.

Labai gaila, kad to iki šiol nemato ir nesuvokia dabartiniai valdantieji.

Keli susiję:

Donatas Puslys apie Nijolės Sadūnaitės istorinę kalbą   

VEKS organizatoriai: VEKS projektas buvo labai sėkmingas ir tapo labai geru pavyzdžiu (video)  

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai  

Visa N. Sadūnaitės kalba

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
18. FlorenceTedder22
(2018-11-09 13:43:36)
(196.194.34.44) Parašė:

"Google" kasdien moka internetu nuo 837 iki 1258 euru. Mano praeita menesi gavau pirmaji menesi iš 24759 euru ir 35827 euru iš "Google", dirbu namuose 4 valandas per para. lengva užsidirbti 126-158 euru per valanda, o darbo užmokestis gali buti dar didesnis laikui begant ... Daugiau detaliu .. ========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m17. NUJO
(2018-10-29 20:22:50)
(77.90.124.209) Parašė:

pavardes tokios,kad nuteikia pries sia firmele,juk neveltui vengrai uzdarineja tokias ,,istaigeles,,16. Dzukas > 12. stasys
(2018-10-29 15:45:58)
(93.100.87.209) Parašė:

Gal paviesinsit nors viena ta "Putino paraziteli", butu idomu? Tik nereikia vel kaisioti ekspertu.eu ir kitos alternatyvios ziniaskalaidos. Kiek institutu ir universitetu, Lietuvoje sukurta Putino iniciatyva ir finansavimu? :DDDDDD Nenustebsiu, jeigu tamsta pats kokios nors Soroso "sikinyko" uolus tarnautojas.15. nuomonė
(2018-10-29 15:35:41)
(85.255.56.134) Parašė:

manau politikų vienintelis tikskas,kuo greičiau susikrauti turtus,kol išmes iš valdžios- rinkėjams ir Lietuvai nėra laiko.....o Ubagus geriausia valdyti,KAIP UZZOMBINSI PER TV tai ir bus,juk mūsų žmonės nemasto....VIENA MOTERIŠKKAITĖ MAN SAKO.-MATAI KARBAUSKIS NORI VISKĄ UŽVALDYTI BŪTI CARU DĖSTĖ moteriškutė...O SAKAU ,AR NEMATĖT -kokias mastais tratinama.valstybė per 28 metus...valstiečiai nori pasakyti,kad MASISŠKAI IŠTRATINTA,...bet yra puolami...dabar konservatoriai labai bijo,kad nesužinotume jų juodš darbelių...sakau nerinkit -B U V U S I Ų,AR NEUŽTENKA,..JUK TAPO MILIJONIERIIAS TURI VALSTYBINĘ APSAUGĄ...PAPRASTAI VAGYS SODINAMI,TIK NE LIETUVOJE14. Mes
(2018-10-29 13:44:16)
(90.140.203.173) Parašė:

Tautieciai pasitikime Gerbiama N.Sadunaite , linkime Stiprybes ir Sveikatos.13. Vytas
(2018-10-28 20:19:44)
(46.249.171.29) Parašė:

Iš to, kas dirba ar veikia šiame institute jau bemaž galima spręsti, kokia linkme pluša ši komanda. Belieka atviras tik klausimas: o kas finansuoja jo veiklą? Galima įtarti, kad tai Atviros Lietuvos fondas, t.y. toks pasaulinio masto finansinis machinatorius Sorošas. O gal ir Lietuvos valstybė, vyriausybės ar kokios nors ministerijos asmeny, prie to prisideda?12. stasys
(2018-10-28 19:00:55)
(90.138.8.70) Parašė:

cit. "Jei Lietuvoje kada nors bus išrinktas tautą atstovaujantis Seimas ar prezidentas, vienas pirmųjų darbų privalo būti gausybės tokių Lietuvoje pristeigtų parazitinių smegenų plovimo fabrikėlių panaikinimas." ?? ka tai primena vyručiai ?..sufleruoju stora orban užpakalį . Nors ir nejaučiu jokios pagarbos tam politikui, bet žmogu rinko vengru tauta ir taip sėkmingai kad jau kuris laikas neišeina jo iš ten iškrapštyti .Aišku dėka tos pačios minties ekspertu siekiu naikinti tuos 'parazitinius fabrikėlius' . pala pala o jei taip Lietuva imtu ir apsuktu lazda kitu ..galu .? pas mus jau dabar tu putino parazitėliu tiek priviso ..kad keliu 'fabriku' sunaikinimas tikrai nieko nepakeistu ..:)11. Vytai,
(2018-10-28 18:35:26)
(88.222.106.54) Parašė:

apie Vytautą žinom tik tiek, kiek mums pasakoja. Didžiumą žemių prie Lietuvos prijungė Algirdas. Vytautas gi už karūną pardavė žemaičius ir įvedė krikščionybę. O žinai kiek lietuvių, kurie nenorėjo naujo dievo, buvo išnaikinta?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
LGGRC neturi skelbtų Lietuvos didvyrio A. Kraujelio-Siaubūno rašytų raštelių tarybiniams saugumiečiams
LGGRC savo tyrimuose apie A. Kraujelį-Siaubūną remiasi ne turimais dokumentais, o straipsniais ir knygomis
Nebūtų staigmena, jei Garliavos šturmo didvyris, premjeras Saulius Skvernelis kurtų savo partiją
7 S. Skvernelio vadovaujami policininkai nepastebėjo, kad rėkiantis vaikas per prievarta nešamas skausmingai užlaužtomis kojomis, o vaiką neša tie, kurie neturėjo teisės prisiliesti prie jo net pirštu.
Paprasta kelionė į Kaliningradą gali tapti prakeiksmu visam gyvenimui: Rusijos agentai persekios visame pasaulyje
75 Mėgstančius rizikuoti viceministras perspėjo, kad „kelionė į Kaliningradą reikalauja budrumo“.