2020 m. liepos 6 d.

 

Nors Lietuva kovoja visomis išgalėmis, tačiau socialdemokratas A. Butkevičius prognozuoja prastą rezultatą

3
Paskelbta: 2019-06-25 08:18 Autorius: ekspertai.eu
Algirdas Butkevičius. Nuotr. facebook.com
Algirdas Butkevičius. Nuotr. facebook.com

Jau buvo skelbta, kad „laukia didis mūšis: įtemptoje ETPA sesijoje Lietuva sieks neleisti vis labiau agresyvėjančiai Rusijai grįžti į ETPA“

Lietuva drauge su Ukraina, Gruzija ir Jungtine Karalyste priešinasi planams grąžinti Rusiją į Europos Tarybos parlamentarų forumą.

Lietuvos žiniasklaida praneša, kad lietuvos politikai (Algirdas Butkevičius – delegacijos vadovas, Kęstutis Masiulis, Rita Tamašunienė, Egidijus Vareikis ir Emanuelis Zingeris) kovoja negailėdami savo jėgų.

Tačiau stebėtojai teigia, kad Maskvai balsavimo teisės tikriausiai bus grąžintos. Tą prognozuoja ir socialdemokratas A. Butkevičius.

„Balsavimas tikriausiai nebus mūsų naudai. Bet sunku pasakyti, nenoriu būti pranašu vienokiu ar kitokiu“, - pasakė politikas.

Jis taip pat atskleidė, kad dėl vieningos pozicijos dar bando derėtis su Latvijos, Estijos, Ukrainos, Gruzijos ir Skandinavijos šalių parlamentarais.

Teisių grąžinimą Rusijai inicijuojančios Vokietija ir Prancūzija sako, jog geriau palaikyti dialogą su Maskva, negu kad nediskutuoti daugeliu klausimų šiai pasitraukus.

Kai kurių stebėtojų teigimu, tai gali būti vertinama kaip ženklas, kad Vakarų Europoje manoma, jog reikia grįžti prie geresnių ryšių su Rusija.

PAPILDYTA

Lietuva didį mūšį vardan pasaulinio teisingumo pralaimėjo: Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) sutarė leisti Rusijos įstatymų leidėjų delegacijai sugrįžti į šią instituciją.

Susiję:

Laukia didis mūšis: įtemptoje ETPA sesijoje Lietuva sieks neleisti vis labiau agresyvėjančiai Rusijai grįžti į ETPA

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Į am satan
(2019-06-25 11:38:32)
(78.58.225.231) Parašė:

Prognozuotojas jau pri prognozavo Istumdamas savavališkai Lietuva į skurdą ir iki šios dienos ne patrauktas atsakomybėn.Is garbingos Briusell trybunos ant viso svieto iš popieriu ko paskaitė kad jis šėtonas.Geda tamsta matyti esi sutinges ,tingejes keliu sakiniu išmokti mintinai pasakyti.2. žopa
(2019-06-25 10:59:14)
(82.135.226.79) Parašė:

Jeigu Rusija nedalyvautų ETPA vadovų išrinkime jie būtų nelegetymūs.Rusija kelia klausimą dėl tokių kvalysčių,kaip draudimai valstybėms,pakeitimo.Šūdini reikalai ETPA,jeigu be 32 milijonų,kuriuos duoda Rusija jinai bankrutuoja.1. V. Ladas
(2019-06-25 09:54:18)
(188.69.196.21) Parašė:

Jau grąžintos...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras