2020 m. kovo 31 d.

 

Normalumo sąvoką susigalvojo pati visuomenė

1
Paskelbta: 2020-02-19 22:56 Autorius: Kazimieras Juraitis

Susitikime su teisės studentais praktikuojantis advokatas, profesorius Vytautas Mizaras pasakojo apie tai, kad jį dažniausiai džiugina  Europos Žmogaus Teisių teisme laimimos bylos prieš Lietuvą, nes tai padeda eiti į Europą.

„Europietiško mentaliteto nenusipirksi, tam reikalingas laikas“, - viena iš jo pasisakymo citatų.

Na, o laimėtos bylos prieš Lietuvą  tame procese (t.y. mentaliteto keitime) tik padeda. Profesoriaus manymu, didžiausia problema – kada visuomenė ir net valstybė diskriminuoja savo piliečius, ar jų grupes todėl, kad jie netelpa į taip vadinamo „normalumo“ rėmus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. finansai teisė politika
(2020-02-20 08:18:26)
(188.69.193.96) Parašė:

-principų-taisyklių-susitarimų (ar nutarimų) rinkinys tiek valstybei, tiek visuomenei, tiek individui, kuriais pasinaudoti (manipuliuoti) sugeba ne visi vienodai teorinėje plotmėje (manipuliuoti lingvistika ir filologija); dar mažiau praktinėje plotmėje (manipuliuoti apgaule, melu, bauginimu, terorizavimu (psichologiniu ir fiziniu)).Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras