2020 m. liepos 8 d.

 

Nežinia kur dingo Lietuvos karys

4
Paskelbta: 2019-02-27 12:50 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos kariai. Srž. sp. Ievos Budzeikaitės nuotr.
Lietuvos kariai. Srž. sp. Ievos Budzeikaitės nuotr.

Šeštadienį vakare apie 20 Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono profesinės karo tarnybos karių ne tarnybos metu, kartu su dingusiojo kario vyresniojo eilinio Deivido Petkaus kario artimaisiais, policija ir kinologais ieškojo dingusio tarnybos draugo. Buvo apeitos Nemuno pakrantės, visos aplink dirbančios viešojo maitinimo įstaigos, įmonės, klausinėta aplinkinių.

Paieška šeštadienį baigta apie 23 val. vakare.

Sekmadienį nuo ryto paieška buvo tęsiama. Joje savanoriškai dalyvavo daugiau kaip 40 profesinės karo tarnybos karių iš Inžinerijos bataliono, taip pat prie paieškos prisijungė ir keli buvę kario tarnybos draugai iš Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono. Popiet prie jų prisijungė ir apie 30 civilių žmonių grupė. Bendrai buvo ieškoma Vilijampolės, Aleksoto pakrantėse, apleistuose namuose, griuvėsiuose.
 
Pasak savanorišką paiešką savaitgalį koordinavusio Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono karininko leitenanto Jurgio Ulecko, išieškota maždaug 15 kilometrų tiek į vieną, tiek į kitą pusę nuo galimos dingimo vietos. Vienas karys paieškai buvo pasiėmęs asmeninę valtį, su kuria dingusiojo ieškojo plaukdamas Nemunu, kiti keli kariai buvo pasiėmę asmeninius dronus, su kuriais žvalgė teritoriją.

Ieškant kario Nemuno pakrantėje buvo rastas kitas smarkiai sušalęs ir galimai neblaivus miegantis asmuo, kuris buvo perduotas medikams.

Paieška sekmadienį tęsiama buvo iki sutemų.

Dingusio kario ieškoma nuo savaitgalio. Lietuvos kariuomenė Policijos departamento prašymu sekmadienį paieškos vykdymui buvo skyrusi sraigtasparnį, tačiau, pakilus rūkui. paieška iš oro buvo nutraukta. Kariuomenės socialinio tinklo paskyroje paieškos skelbimu dalinasi tūkstančiai žmonių.

Mačiusių Deividą prašoma pranešti policijai pagalbos telefonu 112 arba artimiesiems numeriais +370 644 14866, +370 685 29920.

Šaltinis: KAM


 
Komentarai

 
4. Tomas
(2019-02-28 00:03:51)
(84.46.235.223) Parašė:

Buvo atvejų, kai vienas dingęs karys persigalvojo ir jausdamas kapeliono dėmesį karių tarnybai ne tik paskaitų ar konferencijų metu, bet atvirai išsikalbant savo problemomis su kapelionu laisvalaikio metu, karys nuvyko pas kapelioną, kapelionas paskambino vadui, kapelionas tarpininkavo pristatant karį į pulką, laidavo už karį ir viskas baigėsi puikiai.Būna jautrių "mamyčiukų" kuriems nestatutiniai santykiai arba ir užgauliojimai dėl fizinio silpnumo, paskatina karį trauktis iš negeros aplinkos. Karį,jei nori vyriško ir tikro pasitikėjimo kreipkis į kapelioną majorą Alfonsą, tikrai padės kaip ir man padėjo. Su pagarba buvęs karys o dabar šeimos tėvas Tomas.3. Nu jo...
(2019-02-27 19:22:03)
(188.69.198.44) Parašė:

Dingęs jau bevewik savaitė. Paskutinį kart telefas buvo fiksuotas prie Combo. Tai ne pirmas ir tikrai ne paskutinis atvejas, kai jauni žmonės išnyksta prie naktinių klubų. Ir matyt niekas nesikeis, kol naktiniai klubai bus įvairiapusių malonumų simboliu. Duokdie, kad nors kūnas atsirastų... Stiprybės šeimai...2. Durnių laivas
(2019-02-27 16:50:30)
(88.119.11.192) Parašė:

Žmogus neapsikentė ir dezertyravo. Ieškokite Anglijoje.1. Anfisa
(2019-02-27 15:54:12)
(88.118.163.49) Parašė:

Ar tikrai gerai apziurejo ta surasta mieganti neblaivu smarkiai susalusi nepazistama asmeni, rasta prie Nemuno kranto? Visko gali buti... Zmones sako, mate zalius zmogeliukus, pazeidziancius valstybes siena, persirenge vaikais ir moterimis...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras