2020 m. liepos 4 d.

 

Neramumai Ukrainoje: atsistatydino Lvovo gubernatorius

Paskelbta: 2014-01-24 08:20 Autorius: Naujienų redaktorius
Lvovo gubernatorius Olegas Salas. Vidido.ua nuotr.
Lvovo gubernatorius Olegas Salas. Vidido.ua nuotr.

Ketvirtadienį piketuotojams užėmus Lvovo srities administraciją, nuo pareigų nusišalino gubernatorius Olegas Salas, skelbia „EUbusiness“.

Ukrainoje nerimstant antivyriausybiniams protestams, apie tūkstantis demonstrantų surengė mitingą prie Lvovo srities gubernatoriaus administracijos pastato ir ragino jį atsistatydinti.

Mitinguotojai prasiveržė pro sargybą ir pateko į pastatą, norėdami surasti O. Salą, srities sostinėje Lvove sakė AFP korespondentas.

Gubernatorius tuo metu nebuvo savo kabinete, tačiau protestuotojams vėliau pavyko jį rasti. Mitinguotojai apsupo O. Salą ir pareiškė, kad neatsitrauks, kol jis neatsistatydins. Tada gubernatorius, kurį į šį postą paskyrė prezidentas Viktoras Janukovyčius, pasirašė savo atsistatydinimo prašymą ir įteikė jį protestuotojams.

„Prašau atleisti mane iš pareigų“, – sakoma dokumente.

Gubernatorius nebuvo populiarus Lvove ir visame regione, kuriame didžioji dalis gyventojų remia protestų judėjimą.

Tūkstančiai Lvovo srities gyventojų išvyko į Kijevą Nepriklausomybės aikštėje dalyvauti demonstracijose.

Panašios protesto akcijos, kuriomis siekiama nuo valdžios nuversti gubernatorius, taip pat vyksta Rivnėje ir Ivano Frankovske.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras