2020 m. liepos 9 d.

 

Naujasis Lietuvos krašto apsaugos ministras dalyvaus LITPOLUKRBRIG pratybų svečių dienoje

3
Paskelbta: 2016-12-13 15:30 Autorius: ekspertai.eu
KAM nuotr.
KAM nuotr.

Gruodžio 13 d. Seime prisiekė naujasis krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Naujai paskirtas ministras R. Karoblis keičia nuo 2012 m. ministerijai vadovavusį Juozą Oleką. Iškilminga ministrų pasikeitimo ceremonija aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos vyks gruodžio 16 dieną. Naujasis krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis šią savaitę susitiks su Baltijos šalių ir Lenkijos gynybos ministrais.

R. Karoblis gruodžio 13–14 d. lankysis Taline, kur Baltijos šalių gynybos ministrų komiteto formate susitiks su Latvijos ir Estijos kolegomis. Po susitikimo Estijoje krašto apsaugos ministras vyks į Lenkiją, kur gruodžio 15 d. dalyvaus trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados LITPOLUKRBRIG pratybų svečių dienoje, susitiks su Lenkijos gynybos ministru. 

Baltijos šalių gynybos ministrų susitikime Taline R. Karoblis su Latvijos gynybos ministru Raimondu Bergmaniu (Raimonds Bergmanis) ir Estijos  gynybos ministru Margusu Cachna (Margus Tsahkna)  pasidalins informacija apie NATO viršūnių susitikimo Varšuvoje sprendimų įgyvendinimą. Ministrai taip pat kalbės apie kitų metų Baltijos šalių bendradarbiavimo gynybos ir saugumo srityje prioritetus, bendradarbiavimo su JAV klausimus ir santykius su Rusija.  Susitikimo pabaigoje ministrai tradiciškai pasirašys ir bendrą susitikimo komunikatą.

Gruodžio 15 d. R. Karoblis dalyvaus Lietuvos,  Lenkijos ir Ukrainos brigados LITPOLUKRBRIG štabo vertinimo pratybų „Common Challenge 16“ svečių dienoje. Renginyje, kuris vyks Lenkijos kariuomenės Novos Dembos poligone, planuojamas ir dvišalis Lietuvos krašto apsaugos ministro R. Karoblio susitikimas su Lenkijos gynybos ministru Antoniu Macerevičiumi (Antoniu Macierewicz).

Iki šio paskyrimo R. Karoblis ėjo Užsienio reikalų ministerijos viceministro pareigas, taip pat 2010-2015 m. ėjo Lietuvos Respublikos nuolatinio atstovo Europos Sąjungoje pareigas.

R. Karoblis yra apdovanotas valstybiniais apdovanojimais: ordino “Už nuopelnus Lietuvai” Riterio kryžiumi (2003 m.) ir ordino “Už nuopelnus Lietuvai” Komandoro kryžiumi (2014 m.).

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Nu jo... trumpam
(2016-12-13 19:59:46)
(188.69.215.242) Parašė:

Iliuzijų nėturėtų būti. Šiandien, kas beateitų, bus ta pati dainelė dainuojama, nes esant tokiam valstybės praskolinimui, galima turėt krikštolinę biografiją, tačiau būsi laikomas už kiaušų vis tiek. Nedainuodamas reikiamų dainų, skolos nebus refinansuojamos, o toliau pats gali suprasti, kaip bus. Vienintelis dalykas galintis realiai pakeisti situaciją, Trampo susitarimas su Putinu postsovietinei erdvei grąžinti buferinės zonos statusą, kas yra realu. Tiesa, tokiu atveju reikės išlaikytinius išmėtyti iš NATO, bet čia jau techninis klausimas...2. trumpai
(2016-12-13 19:41:38)
(78.61.53.31) Parašė:

Na matysim kiek pas ji sveiko proto,ateitis parodys.1. Darijus
(2016-12-13 16:28:21)
(212.233.63.220) Parašė:

Tai dabar Karoblis valgys su auksiniu šaukštu? Įdomu, jis yra matęs pistoletą?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras