2020 m. kovo 30 d.

 

Muitinė: 2012 metais ES konfiskavo milijardo eurų vertės falsifikuotų prekių

Paskelbta: 2013-08-05 17:50 Autorius: Naujienų redaktorius
home.comcast.net iliustracija
home.comcast.net iliustracija

Europos Sąjungos muitinės institucijos 2012 metais konfiskavo falsifikuotų prekių, kurių vertė – milijardas eurų, daugiausia iš Kinijos ir daugiausia paštu, pirmadienį informuoja „EUobserver“, remdamasi ES informacija.

Apie 40 mln. atskirų prekių buvo konfiskuota dėl įtarimų intelektualinės nuosavybės teisių pažeidimais, teigiama metinėje Europos Komisijos ataskaitoje.

Dauguma šių prekių, įskaitant cigaretes ir medikamentus (pvz., „Viagra“), buvo sunaikinta.

2012 metais konfiskuotų prekių vertė beveik nesiskyrė nuo 2011 metų rodiklio, nors konfiskuotų prekių mastai 2012 metais daug mažesni, palyginti su 2011 metų rodikliu (115 mln.).

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras