2019 m. sausio 21 d.
 

 

Miškų reforma pradėta nuo keliskart padidintų vadovų atlyginimų

2
Paskelbta: 2018-04-24 07:22 Autorius: ekspertai.eu

Socialdemokratai pranešė, kad pareikalavus Aplinkos ministro atskleisti Miškų reformos eigos detales, paaiškėjo nuostabą keliantys faktai dėl darbo užmokesčio pokyčių.

„Nors imdamiesi Miškų pertvarkos valdantieji žadėjo išlyginti darbo užmokesčio skirtumus urėdijose, prasidėjus reformai darbo užmokesčio skirtumai dar labiau bado akis – skiriasi kone dešimtimis kartų. Pavyzdžiui, Zarasų urėdas gauna 765 eurų algą, o į naujai sukurtos Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus postą atėjusiam vadovui mokamas 6318,59 eurų atlyginimas“, - skelbiama socialdemokratų pranešime visuomenei.

Teigiama, kad pagal aplinkos ministro Kęstučio Navicko pateiktą informaciją iki reformos generaliniam urėdui buvo mokamas 2679,20 eurų atlyginimas, po reformos šį žmogų paskyrus į vyriausiojo patarėjo pareigas jam mokama dvigubai daugiau – 5370,80 eurų.

„Aplinkos ministro pateikta informacija rodo, kad reformų imamasi nuo vadovų atlyginimų „išpūtimo“. Tuo tarpu visi kiti urėdai tebegauna skirtingas, bet vis dar tūkstančio nesiekiančias algas, nors buvo kalbama apie suvienodinimą. Tai kiek dar gyvensime tokiame valdančiųjų mele ir pažaduose?“ – klausia socialdemokratas Juozas Olekas.

Su informacija apie urėdų atlyginimus galima susipažinti ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. Nu jo...
(2018-04-24 11:37:23)
(188.69.196.113) Parašė:

Bet kokia "reforma" Lietuvoje yra skirta tik vienam: bet kokia kaina praturtėti "reformą" vykdančiam klanui. O jei kalbėti apie miškų plyną kirtimą, tai tiems kas gyvena periferijoje, jau senai akis bado debilų vykdomas masinins miškų kirtimas. Bet gal ir gerai, - jei jau mužikas nuo žagrės pakilęs, nori išdeginęs žemę sunaikinti savo ūkį, tai visiškai nėra svarbu, kokioje Londono patiltėje jis apsigyvens, kai nebeliks pragyvenimo šaltinio. Miškai ne pirma ir ne paskutinė strateginė ūkio šaka, naikinama dėl trumpalaikio pelno, - prieš tai jau buvo Mažeikių nafta, LEO LT, Ignalinos AE, Lietuvos žvejybinis laivynas.1. Tai
(2018-04-24 10:56:50)
(62.80.225.33) Parašė:

daroma regionų sąskaita, kuriuose nedarbas padidėjo, daugiau žmonių emigruoja, nes liko be darbo po tokios unikalios reformos, o pinigėliai lieka ten - centre. Ir kaip su deklaruojama regionų palaikymo politika ir miškų išsaugojimu? Gal kas nors galėtų pateikti informaciją apie miškų kirtimus, kažkaip daug matosi plynų kirtimų.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras