2020 m. liepos 2 d.

 

Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas

12
Paskelbta: 2020-06-01 21:21 Autorius: Neringa Venckienė
E. Žiobienė. Nuotr. facebook.com
E. Žiobienė. Nuotr. facebook.com

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiandien „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimuose pagerbtos vaikų ir naujagimių gydytojos, vaikų globos namus Šakiuose ir Alvite įkūrę dvasininkai, taip pat – vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

Ar nejuokinga? Edita Žiobienė – „geriausias vaiko draugas“?

E. Žiobienė – ta pati, kuri prievarta paėmus mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametę dukrą Deimantę Kedytę, viešai gyrėsi, kad apsiverkė iš džiaugsmo.

Dauguma Youtube kanale jau matė 2020 m. gegužės 14 d. patalpintą video įrašą, pavadintą „Kaip buvo paimta mergaitė iš Venckienės namų“, aštuonerius metus slėptą nuo visų, kaip 2012 m. gegužės 17 d. valstybės pareigūnai namo, esančio Klonio 5, Garliavoje, viduje naudojo prievartą mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametei dukrai Deimantei Kedytei. Valstybės pareigūnai vaizdo kameromis fiksavo naudotą prievartą, tačiau video įrašus slėpė nuo Lietuvos Respublikos Seimo, kai buvo naikinama mano kaip teisėjos, vėliau – kaip Seimo narės teisinė neliečiamybė. To prievartą vaikui patvirtinančio video įrašo nereikėjo nei konservatoriams, nei socialdemokratams, nei kitiems. Taip pat Generalinė prokuratūra įrašą slėpė nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

Video įrašai patvirtina, kad 2012 m. gegužės 17 d. prieš mažametę Deimantę Kedytę valstybės atstovai ir kiti su jais kartu atėję asmenys naudojo psichinę ir fizinę prievartą vaikui.

Iš video įrašo akivaizdu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybų darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė naudoja psichologinį ir fizinį smurtą mano brolio dukros Deimantės Kedytės atžvilgiu: lietė mergaitę, abi plėšė Deimantės rankas.

Apie rengimąsi naudoti prievartą vaikui ir panaudotą prievartą vaiko atžvilgiu žinojo Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Odeta Tarvydienė, Kauno miesto ir rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybų vadovės Birutė Daugėlienė ir Janina Dabašinskienė... Šiems asmenims, esamiems ir buvusiems valstybės pareigūnams ar tarnautojams, turėjo būti pradėti ikiteisminiai tyrimai. Šie tipai turėjo būti nuteisti.

Smurtą prieš vaiką draudžia Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas, Vaiko teisių konvencija, kiti nacionaliniai ir tarptautiniai aktai.

Ir štai sulaukėme birželio 1-osios, kai E. Žiobienė gauna apdovanojimą Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. „Kaip miela ir smagu“. O kodėl ji negavo apdovanojimo, kai „puikiai“ prižiūrėjo savo sutuoktinio močiutę Kaune? Kas įsteigs ir apdovanos Editą Žiobienę „pamiršusios senelę“ prizu?

Perskaičius apie E. Žiobienei įteiktą apdovanojimą, pagalvoji: Ar Jūs jau išprotėjote?

Filosofas Arvydas Šliogeris rašė: „Ar pastebėjote, kad neįtikėtinai greitai, per keliolika metų, atsidūrėme kitame krante, tarsi nematoma milžiniška katapulta būtų mus švystelėjusi į kitą pasaulį, visai kitokį, nei tas, prie kurio buvome įpratę – pasaulį, kuris primena Orwello utopiją kur kas labiau nei sovietmetis, nors, atrodo, taip neturėtų būti. {...} Jei esama dviejų krantų, turi būti ir upė? Atsakau: upės nebėra, liko tik išdžiūvusi vaga; o gal geriau pasakyti taip: tarp tų dviejų krantų žiojėja pragarmė – krantai nesusisiekia, jie svetimi vienas kitam; nebeįmanomas joks kompromisas: arba Tu renkiesi pornografinę Didžiojo Brolio imperiją, arba ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.“

Edita Žiobienė, kaip „geriausias vaiko draugas“, ją apdovanojusieji ir tais apdovanojimais besidžiaugiantieji yra kitame krante.

Mes, kurie 2012 m. gegužės 17 d. matėme protu nesuvokiamą valstybės pareigūnų prievartą vaiko atžvilgiu, jau niekada nebūsime „žiobienių“ krante. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.

Susiję:

Prieš Deimantę Kedytę smurtas nebuvo naudojamas – taip mano antstolė, policija bei valstybės lyderiai   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
12. Nieko naujo
(2020-06-05 14:20:31)
(86.45.39.183) Parašė:

"...motinai teko aiškintis dėl prievartautų savo vaikų. Motina kalės ketverius metus,.." (alfa raso). Taigi, bet kokia mama vaikui yra geriau nei mylintys seneliai ar globeja?11. V. Ladas
(2020-06-02 16:53:15)
(188.69.212.3) Parašė:

Žiobienės apdovanojimas tik parodo, kad nuo Mergaitės smurtinio, prieš jos norą atidavimo nekęstai tada jos motinai, niekas nepasikeitė, valstybė dėl to nesigaili, o tauta nepergyvena. Teisingumo nebus dar kažkiek metų. Ar gyva Mergaitė? Dvi Mergaitės...10. Kazkur jau matyta viskas..
(2020-06-02 16:08:57)
(78.56.253.206) Parašė:

Lionka breznevas irgi vis apdovanojamas buvo uz kazka. Uz ka - niekas taip ir nesuprato.9. Dalius. Kojinių fetišiztas.
(2020-06-02 14:27:41)
(78.56.37.190) Parašė:

Atsiprašau už savo šlykščius parazitiškus žodžius. Tiesiog labai susijaudinau. Visada palaikysiu n Venckienė, kol mūsų teisėsaugą galutinai neapsivalys.8. Nusipelnė gyventi
(2020-06-02 07:32:33)
(78.58.225.231) Parašė:

Artėjantis seimo rinkimai , bus nusilenkta tiems tranavusiems 30metų seime .ir palideti į užtarnautą...”Pasiseke”ne paklusti LR Konstitucijai ir labai ne gabiems patekti seiman per partijų sąrašus ir šalį nuvesti į paskutines gretas evrosajuze. LR.Piliečių atstovavimą seime patikėsime tiems kurie įsipareigos LR. Piliečiams prisiimti asmenišką moralinę ir materelinę atsakomybę ,kuri 30 metų buvo pamiršta.7. SS
(2020-06-02 07:07:35)
(78.63.162.242) Parašė:

Tai Lietuvos valdžiažmogijos grimasos. Landsbergio Lietuva.6. Taiklus straipsnis
(2020-06-02 01:25:12)
(86.45.39.183) Parašė:

10 balu. Turistas dar ir medali uzkabins.5. Dalius? Kojinių mylėtojas.
(2020-06-01 22:28:21)
(78.56.37.190) Parašė:

Na kiek galima apie tą Garliavą. Na kiek galima? Lyg nebūtų daugiau problemų.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras