2020 m. liepos 4 d.

 

Meras R. Šimašius asmeniškai apdovanojo N. Venckienei ranką išsukusį M. Gušauską

14
Paskelbta: 2020-03-08 09:11 Autorius: laisvaslaikrastis.lt
Mero padėką gavo Mindaugas Gušauskas (dešinėje), Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos vadas.


Vilniaus meras Remigijus Šimašius, palydėjęs į paskutinę kelionę pagrindinį pedofilijos bylos įtariamąjį Andrių Ūsą (kuris kiek vėliau po susitikimo su Šimašiumi buvo nužudytas, inscenizuojant nelaimingą atsitikimą – „prigėrė baloje“), neseniai asmeniškai apdovanojo ir sambo čempioną – Vilniaus  apskrities VPK Mobilios kuopos vadą Mindaugą Gušauską.

M. Gušauskas išgarsėjo savo didvyriškais veiksmais, kai su 240 ginkluotų policininkų įsiveržęs į senukų ir moterų ginamą namą Garliavoje Klonio g. 5, panauodojo kovos veiksmus prieš einančią pareigą teisėją Neringą Venckienę – užlaužė jai ranką, kad „vaikų teisių specialistės“ ir suteneriavimu kaltinta mamytė galėtų pagrobti Deimantę Kedytę.

Beje, šios operacijos metu didvyriškas policininkas buvo sužeistas „trimis smūgiais į veidą“  (taip nurodyta prokuratūros kaltinime, išsiųstame JAV), dėl ko patyrė 2000 eurų žalą ir tokį ieškinį dėl žalos atlyginimo pareiškė ir N.Venckienei. Visa bėda, kad vaizdo įrašai neužfiksavo minėtų smūgių, nes kitu atveju didvyris galėtų pretenduoti ir į valstybinį apdovanojimą. Neringa Venckienė prisipažįsta vieną kartą trinktelėjusi antausį ją sužalojusiam imtynininkui, tačiau tas antausis jokio sužalojimo imtynių meistrui nepadarė.

Beje, pats tuo metu teisingumo ministro pareigas ėjęs R. Šimašius pasakojo, kad su A. Ūsu tą sekmadienį susidūrė atsitiktinai, kai automobiliu važiavo iš savo sodybos Trakų rajone. Tame kelyje teisingumo ministras ir pamatė A. Ūsą.

„Jis važiavo keliu ne tiesiai, taip galėčiau pasakyti. Vien dėl to negalėjau jo aplenkti. Todėl kurį laiką man teko iš lėto važiuoti iš paskos. Paprastai taip, kaip mačiau jį, žmonės nevažinėja. Paskui A. Ūsas pasuko iš kelio ir nuvažiavo į laukus. Daugiau jo nebemačiau“, - prisiminė R. Šimašius.

Ministras tikino dar pirmadienį apie tai papasakojęs tuomečiam laikinajam generaliniam prokurorui Raimondui Petrauskui.

„Vėliau pas mane atvyko prokuroras ir jam išsamiai viską papasakojau. Šio prokuroro pavardės nepamenu. Jis manęs klausinėjo, kada maždaug mačiau A. Ūsą, ties kuriuo kilometru, ir panašių dalykų“, - kalbėjo R. Šimašius.

Ministras tikino dar pirmadienį apie tai papasakojęs tuomečiam laikinajam prokurorui Raimondui Petrauskui.

Savaitės viduryje prokurorai, remdamiesi ekspertų išvadomis, patvirtino, jog A. Ūso organizme rasta daugiau kaip 3 promilės alkoholio.

„Noriu pabrėžti, kad negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad mačiau A. Ūsą, nes vairuotojas buvo su šalmu. Taip pat negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad keturračio vairuotojas buvo girtas, - savo bloge rašo ministras. - Pirmadienį tik sužinojęs apie A. Ūso mirtį bei tai, kad ji ištiko netoli Butrimonių, pasitikrinau elektroninės žiniasklaidos priemonėse detales ir pamatęs, kad nufotografuotas keturratis yra toks pats arba labai panašus, kaip ir mano matytasis, iš karto paskambinau laikinai einančiam generalinio prokuroro pareigas R. Petrauskui ir pasakiau apie tai, ką mačiau sekmadienį. Tą pačią dieną savo darbovietėje priėmiau prokurorą, kuriam daviau detalius parodymus apie visas mano matytas aplinkybes“.

„Aš kaip miestietis ir miesto vadovas pastebiu, kad miestas yra puikus ir geras, kai jis yra gražus ir pilnas energijos, pozityvių emocijų. Viso to nebūtų, jeigu nebūtų žmonių, kurie kantriai kasdien ir kasnakt saugo, brangina ir padeda geriems miesto žmonėms. Jūs atliekate daug svarbių darbų, be kurių miestas taip gerai nefunkcionuotų – tai ne tik nusikaltimų užkardinimas, bet ir eismo reguliavimas prie 20 laipsnių šalčio, ir renginių prižiūrėjimas. Tai, ką jūs darote yra nuostabu. Noriu jums nuoširdžiai padėkoti visų miestiečių bei Vilniaus svečių vardu bei noriu palinkėti ir toliau išlaikyti šią kryptį ir energiją, stotą. Būkite, kaip mūsų tautos simbolis Vytis, kuris neša garbę, orumą, laisvę, ištikimybę, priesaiką“, - policininkus sveikino sostinės meras.

Vilniaus meras apdovanojo 7 pareigūnus – už rūpestį vilniečiais, atsakingą darbą sprendžiant problemas mieste, už bendradarbiavimą su bendruomenėmis bei pasiaukojamą darbą Vilniui.

Šturmo dalyvio dvasinė pussiausyra buvo pažeista

Neringa Venckienė

Iš Mindaugo Gušausko civilinio ieškinio: „... Dėl prieš jį atliktos nusikalstamos veikos, jo dvasinė gerovė buvo pažeista. Jam buvo suduoti trys smūgiai, kurie sukėlė fizinį skausmą, atsirado veido paraudimai. Ieškovui teko vartoti vaistus. Viešoje erdvėje skelbiama melaginga informacija apie jam suduotus smūgius vertė jį patirti gilius išgyvenimus ir jausti nuolatinį stresą, vertė baimintis dėl šeimos, kas turėjo neigiamos įtakos jo dvasinei gerovei.“

Mindaugas Gušauskas, sužalojęs mane 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, teismui pateikė ieškinį, prašydamas priteisti iš manęs 2000 eurų neturtinės žalos atlyginimo ir 5 procentų metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos iki visiško žalos atlyginimo.

O ar M. Gušauskas nepatyrė jokių dvasinių išgyvenimų, kai jis su kitais policininkais vartojo prievartą mano atžvilgiu, kad L. Stankūnaitė galėtų draskyti mergaitę, o Vaiko teisių apsaugos tarnybų darbuotojos G. Didžbalienė ir E. Talalienė plėšti vaiko rankas? Ar tokie jo matyti vaizdai neturėjo įtakos jo dvasinei gerovei? Ar jam šie siaubo „be prievartos“ imant vaiką vaizdai nesisapnuoja iki šiol?

Ar M. Gušauskui nebuvo pažeista jo dvasinė gerovė, kai jis sužalojo mane?
O kaip su medicinos specialisto išvada, kurioje nurodyta, kad M. Gušauskui sužalojimai padaryti 4 dienos iki įvykio? Ar neatsirado dvasinės gerovės pažeidimų eksperto neįtikinus apie jo fizinius sužalojimus?

Keli susiję:

Portalas „15min.lt“ paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas 

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

Irena Degutienė – didžiulė dėmė ant konservatorių palto. Tuomet kas yra Vytautas Landsbergis?
 „Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
14. BUDULYNUI
(2020-03-11 09:22:46)
(82.132.239.180) Parašė:

..."Seimo rūmuose nuo seno, Senis Lendsbergis gyveno. Ir turėjo jis anūką - Šaltanosį Gabrieliuką. Paikas buvo tas anūkas - Riestanosis Gabrieliukas: Nesurūgęs, nesustiręs, Bet… kur eina, ten ir girias: - Moku kalti... Moku malti... Užsakyti... Užkamšyti... Suvaidinti... Apraminti... Perkalbėti... Nugesinti... Visą šalį, jei norėčiau, apkerėti aš galėčiau! Kartą per rinkimų pūgą , Senis vedasi anūką. O anūkas Gabrieliukas - rateliu su chebra sukas. Žiūri - važy sėdi ponas, Nuo LSDP raudonas, Ir į kailinius storiausius, Storas ponas įsirausęs. Šast anūkas Gabrieliukas ir po pono kailiais brukas: Ponas šąla ,ponas bąla ,ponas dantimis kalena... - Na, matai,- anūkas girias: - Ar, seneli, aš ne vyras! - Na jau, na! - diedukas sako: - Dar tau girtis neužteko? Šalį apkerėt tau knieti, o sušaldyk tu valstietį. Pažiūrėk - tenai už valkos PaNaisiuos jis kerta malkas. - Cha! - nusijuokė anūkas: - Aš nebūčiau Gabrieliukas, Jei valstietį palei traką nesuriesčiau aš į ragą. Ką valstietis! LNK'ą, tautai pasakos bet ką, Pasigyrė, na ir dumia , pas valstietį į pakrūmę. O valstietis - malkas kerta, kirvis skamba, darbas verda: Užsimoja ir kad tvoja, tai net skiedros išlekioja. Meta pirštines į šalį: - Ū... ta ta! Karšta dienelė! - Vienas sau Valstietis šneka, o jo rankoj kirvis žvąga. Gabrieliukas galvą kraipo. Pasižiūri, pasišaipo... Ir galvoja: - „Tuoj tu bėgsi, kaip korka iš bonkės lėksi, Va ir bus tada, žmogeli, „ū... ta ta! Karšta dienelė…” Ir sutelkęs visą delfį, jis pradėjo širšą kelti: Griebia ausį, griebia nosį, o valstietis nusikosi. Darbas juda ,kirvis spengia, anūkėlis nebežvengia... Kas kirviu, o kas derybom ,kvepia LKD skyrybom. Karštas sniegas žaižaruoja, šaltas prakaitas garuoja. Pagaliau valstietis sako: - Na ir karšta čia prie trako, Kur anūkas pasidėjo? Duotų gūsį šalto vėjo. Gabrieliukas net pašoko, vos iš apmaudo nesprogo, Pasitelkęs tėvė trys, na, dabar tai pavarys... O Valstietis be skrebučių krauna malkas ant rogučių. Baigęs darbą, ant kelmuko atsisėda, bet nerūko… Pailsėjo, pasėdėjo ir per girią nugirgždėjo. Vytauts senis atlingavo: - Kur Valstietis? Nuvažiavo...! - Na, matai dabar, sūneli? Ką Ramūns su Saulium gali. Šaldei šaldei tu prie šilo - ne sušalo, o sušilo… Nors valstiečiai apšerkšnijo, darbas pliotkų nesibijo! Ir galvoj anūkui rūkas,- susimąstė Gabrieliukas... Ir nusivedė per pūgą, senis Vytauts Gabriuką. (Istorija neturi nieko bendro su realybe. Bet kokį sutapimą realybėje ir laikyti tik sutapimu.) P.S. Vyrai ir moterys, nešaldykit, nesiskaldykit, - apsivienykit ir ... Vardan Tos LIETUVOS!!!".13. puiku
(2020-03-09 23:07:20)
(86.38.234.166) Parašė:

Nuotrauka "fotoshopinta" Gušauskui iš po pažąstų pašalinti arbūzai... Nesąžininga, sugadino nuotrauką.12. kaip simboliska
(2020-03-09 10:40:21)
(77.90.124.209) Parašė:

vienas pedofilu atstovas apdovanoja kita...11. glusauska
(2020-03-09 09:39:04)
(82.132.237.248) Parašė:

su moters diena,kovo 8-taja sveikinu10. stas
(2020-03-09 05:42:09)
(83.188.97.79) Parašė:

SLYKSTU ZIURET I TOKIUS PADARUS9. Geras teisingumo
(2020-03-08 23:39:20)
(178.16.34.170) Parašė:

Ministras buvo Šimašius.Ir šiaip žmogus jis geras.Mato,kad keliu važuoja visiškai girtas keturračio vairuotojas,bet negi skambinsi į policją ir gadinsi kitam žmogui gyvenimą.8. nepartinis
(2020-03-08 19:58:09)
(217.240.251.99) Parašė:

esame laimyngi emigrave ir tos bepročiu ir mentu valdomos šalies ir apiegrįžma net nebesvajojame7. Vienybe
(2020-03-08 18:50:04)
(78.58.110.126) Parašė:

Simasius pats pasisake, kad mate Usa zongliruojanti su keturraciu po kelia. Alytaus r. Butrimonys.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras