2020 m. kovo 29 d.

 

Meksikoje žuvo viceadmirolas, pakliuvęs į banditų pasalą

Paskelbta: 2013-07-29 09:01 Autorius: Naujienų redaktorius
Meksikos viceadmirolas Carlosas Miguelis Salazaras. Mimorelia.com nuotr.
Meksikos viceadmirolas Carlosas Miguelis Salazaras. Mimorelia.com nuotr.

Meksikos viceadmirolas Carlosas Miguelis Salazaras žuvo pakliuvęs į pasalą, kurią nežinomi banditai surengė šalies vakaruose esančios Mičoakano valstijos teritorijoje.

Kaip pranešė sekmadienį Meksikos pareigūnai, per aukščiausios karinės vadovybės atstovo užpuolimą taip pat žuvo karininkas, o C. M. Salazaro žmona ir jo vairuotojas buvo sužeisti.

Preliminariais duomenimis, banditai apšaudė viceadmirolo mašiną, kai jis vyko iš Meksiko į Chalisko valstiją, kuri ribojasi su Mičoakanu. Automobilis važiavo greitkeliu, bet vairuotojas turėjo pasukti į šalutinį kelią, kad aplenktų transportininkų surengtą piketą. Ten ir įvyko incidentas.

Meksikos prokuratūros darbuotojai kol kas neiškėlė jokių versijų, kas surengė šį įžūlų išpuolį.

Mičoakano valstijos teritorijoje pastaruoju metu dėl nusikalstamos grupuotės „Caballeros Templarios“ veiksmų smarkiai pablogėjo kriminogeninė situacija.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras