2020 m. vasario 23 d.

 

Meksika: per žemės drebėjimą sužeisti aštuoni žmonės

Paskelbta: 2013-08-22 13:10 Autorius: Naujienų redaktorius

Meksikoje mažiausiai aštuoni žmonės buvo sužeisti per 6 balų žemės drebėjimą, kuris įvyko trečiadienį šalies vakaruose esančios Gerero valstijos teritorijoje.

Kaip pranešė regiono civilinės saugos tarnybos atstovai, nuo stichijos nukentėjo 438 gyvenamieji namai, 44 mokyklos ir 11 ligoninių.

Vien tik Akapulko mieste per žemės drebėjimą atsirado įtrūkimų daugiau kaip 400 būstų sienose, kai kurie namai nukentėjo labiau. Stichija padarė žalos komunikacijoms, kai kuriuose Gerero rajonuose įvyko griūtys, trijose autostradose automobilių eismą apsunkino jas užvertę akmenys.

Nacionalinės seismologijos tarnybos duomenimis, po žemės drebėjimo, kurio epicentras buvo už 17 kilometrų į vakarus nuo San Marko miesto, užfiksuoti 8 pakartotiniai požeminiai smūgiai.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras