2020 m. liepos 6 d.

 

Londone bus aptartos transatlantiniam saugumui kylančios Rusijos, Kinijos bei kitos grėsmes

4
Paskelbta: 2019-12-02 12:08 Autorius: ekspertai.eu

Gruodžio 2 d. prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė išvyko darbo vizito į Jungtinę Karalystę, kur šalies vadovas dalyvaus NATO viršūnių susitikime.

Pirmoji pora lankysis Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II priėmime 70-ųjų NATO Aljanso įsteigimo metinių proga ir Ministro Pirmininko Boriso Johnsono neformaliame priėmime NATO šalių valstybių ir vyriausybių vadovams.

70-metį mininčio NATO vadovai gruodžio 4 d. susitinka paminėti unikalaus Amerikos ir Europos ryšio, kuris sukūrė NATO – stipriausią Aljansą istorijoje – ir įtvirtino jį kaip nepakeičiamą euroatlantinės erdvės saugumo pamatą ir garantą.

Londone susitikę vadovai aptars tolesnės Aljanso adaptacijos procesus nuolat kintančioje saugumo aplinkoje, transatlantiniam saugumui kylančias Rusijos ir Kinijos grėsmes ir iššūkius, pabrėš vienybės ir solidarumo svarbą, kuriant laisvą ir demokratinį Vakarų pasaulį.

NATO lyderiai kalbėsis apie gynybos finansavimo įsipareigojimų vykdymo ir teisingo naštos pasidalijimo svarbą, stiprinant NATO gebėjimą atremti kylančias grėsmes.

Šaltinis: prezidentas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. Nu jo... K(3)
(2019-12-02 21:39:11)
(188.69.197.255) Parašė:

Ač už linką... jau žiūriu...3. K To 1. Nu jo...
(2019-12-02 20:31:49)
(5.20.244.73) Parašė:

Didžiausia grėsmė Pasaulio ekonomikai, ne JAV ar ES ekonomikos krizė, o kai Kinija ekonomiškai neatsilaikys nuo JAV įvęstų suvaržymų. Tai išgirdau iš rusų-amerikonų blogerio. Įdomus požiūris: nuo 7 min. youtube.com/watch?v=8S4pW0VBoO02. U-2
(2019-12-02 20:11:43)
(89.116.124.39) Parašė:

Nesupratau.... O kodel nera numatytas susitikimas su Karalienės Lizos II sunumi princu - pedofilu? Jo zodis galetu buti labai svarbus grindziant pedofilijos nebuvimo Lietuvoje teorijas ir praktikas.1. Nu jo...
(2019-12-02 17:19:02)
(188.69.197.255) Parašė:

Kol klounai svarsto pačių sukurtas butaforines grėsmes, Rusijos ir Kinijos ekonominis bendradarbiavimas pasiekė naują kokybinį etapą. Šiandien Jo Tamsybė Putinas, asmeniškai atidarė dujų magistralės "Sibiro jėga" sklendę į Kiniją. O Xi Jinping'as asmeniškai atidarė priėmimo sklendę Kinijos pusėje. Kas reiškia jau visai ne butaforinę grėsmę europinei ekonomikai... :D P.S. Dar gerai būtų, kad Lietuva vis dėl to pasiektų savo, ir antras Norddstream'as būtų užblokuotas. Va tuomet tai tikrai pašokinėtų visa Europa su mūsų rūpintojėliais klounais priešaky... :DParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras