2020 m. vasario 26 d.

 

L. Linkevičius: „NATO oro policija – geriausias išmaniosios gynybos pavyzdys“

Paskelbta: 2014-01-10 16:48 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „urm.lt“
Nuotr. iš „urm.lt“

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 10 dieną Trakuose susitiko su NATO generalinio sekretoriaus pavaduotoju ambasadoriumi Alexanderiu Vershbow ir aptarė šių metų rugsėjo mėnesį vyksiančio NATO viršūnių susitikimo darbotvarkę, praneša ministerija.

„Pokalbio metu pabrėžta, kad NATO oro policijos misija Baltijos šalyse – geriausias išmaniosios gynybos pavyzdys“, – teigiama pranešme.

NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas pabrėžė, kad išmanioji gynyba bus vienas iš klausimų NATO viršūnių susitikime, tačiau ji esą nepakeičia „būtinybės išlaikyti solidų finansavimą gynybai“.

Pokalbio metu L. Linkevičius pabrėžė, kad būsimame NATO šalių vadovų susitikime svarbu pabrėžti „transatlantinį ryšį ir užtikrinti NATO matomumą“.

NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas dalyvauja sausio 9–10 dienomis Trakuose vykstančiame „Sniego susitikime“ (Snow Meeting).

„urm.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras