2020 m. liepos 8 d.

 

L. Linkevičius paprašė Italijos paramos priimant euro grupės šalių sprendimą dėl Lietuvos prisijungimo prie euro zonos

1
Paskelbta: 2014-01-17 10:30 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „urm.lt“
Nuotr. iš „urm.lt“

Vizito Vatikane ir Italijoje metu sausio 16 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministre Emma Bonino, praneša Užsienio reikalų ministerija.

Susitikime esą aptarti aktualūs Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų klausimai, dvišalis bendradarbiavimas saugumo politikos ir karinėje srityse, prekybinė bei ekonominė partnerystė.

Italijos ministrė pasveikino L. Linkevičių su sėkmingu pirmininkavimu ES Tarybai ir palinkėjo rezultatyvaus darbo Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryboje. Ministrai susitarė surengti dvišales ekspertų konsultacijas JT klausimais.

L. Linkevičius padėkojo ministrei už Italijos kariškių dalyvavimą NATO karinėse pratybose „Steadfast Jazz 2013“ ir prisiimtus įsipareigojimus dėl oro policijos misijos Lietuvoje 2015 metais. Ministras paprašė Italijos paramos priimant euro grupės šalių sprendimą dėl Lietuvos prisijungimo prie euro zonos, kai Italija pirmininkaus ES Tarybai nuo 2014 metų liepos 1 dienos.

Ministras taip pat supažindino Italijos kolegę su Rytų partnerystės programos įgyvendinimo patirtimi ir išreiškė viltį, kad Italijos pirmininkavimo ES Tarybai metu šiam klausimui bus skirtas deramas dėmesys.

„Abiejų šalių ministrai pasidžiaugė gerais ir intensyviais dvišaliais santykiais, augančia prekybos apyvarta ir sutarė tęsti glaudų bendradarbiavimą visais lygiais“, – teigiama ministerijos pranešime.

„urm.lt“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
1. ar
(2014-01-17 10:39:39)
(77.90.124.239) Parašė:

neuzmirso atsiprasyti lenku,nes grybauskaite labai negraziai issisoko europos parlamente ir dar darkyta angliska kalba.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras