2020 m. liepos 4 d.

 

Lietuvos Visuomenės Tarybos kreipimaisi į Respublikos Prezidentą ir LRT

4
Paskelbta: 2019-07-12 08:44 Autorius: ekspertai.eu

Liepos 12 d. 14 val. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Lietuvos Visuomenės Tarybos kreipimaisi į Respublikos Prezidentą ir LRT“.

Dalyvavo Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos nariai Danutė Jasilionienė, Kęstutis Eiva, Tauras Jakelaitis ir Eugenijus Paliokas.

Spaudos konferencijoje buvo pristatytas Lietuvos Visuomenės Tarybos kreipimaisi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir Lietuvos Nacionalinį Radiją ir Televiziją.

Spaudos konferenciją galima žiūrėti čia:Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai

Lietuvos visuomenės taryba

2019 m. liepos 12 diena, Vilnius

Gerb. Respublikos Prezidente, kreipiamės į Jus dėl didelių Lietuvos visuomenės lūkesčių, išrinkus naują Lietuvos Respublikos Prezidentą.

Dešimt metų Lietuva, kuriai vadovavo Rusijos Federacijos valstybės paslaptis ir Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tuo pačiu metu, gyveno didelės veidmainystės ir melo, dirbtinio visuomenės supriešinimo, nepakantumo kitai nuomonei ir socialinės atskirties ženklaus didinimo atmosferoje. Į tai atkreipė dėmesį ir Europos Komisija. Sunkiai suvokiamai didžiulio Lietuvos piliečių skaičiaus išvykimas iš mūsų valstybės atspindi tikrąją padėtį ir valdžios santykius su mūsų žmonėmis, kurie grindžiami valdžios arogancija ir nesiskaitymu su žmonėmis.

Veidmainystė ir gyvenimo nuolatinėje baimėje atmosfera tapo mūsų visuomenės gyvenimo kasdienybe, kuri nesuderinama su 1990 metų kovo 11 dieną atkurtos Nepriklausomos valstybės Konstitucijos nuostatomis, valstybės piliečių lūkesčiais ir teisingumo, protingumo, sąžiningumo principais. Lietuvos piliečiai faktiškai nušalinti nuo valstybės valdymo. Persekiojimas dėl savo nuomonės skelbimo tapo teisėsaugos ir viešo susidorojimo kasdienybe, kuriai besipriešina vienetai.

Nepagarba žmogui, patyčių kultūra tapo kasdienio mūsų gyvenimo norma. Visuomeninio transliuotojo LRT skelbiama vienpusė informacija nesuderinama nei su jos darbuotojų principinga ir moralia pozicija Lietuvos Atgimimo laikotarpiu ir Sausio 13-osios įvykių metu, nei su įstatymais ir visapusiško visuomenės informavimo pareiga bei principais.

Veidmainyste pagrįsta net skelbiama energetinė nepriklausomybė nuo Rusijos, skystas dujas perkant iš tos pačios Rusijos ir meluojant piliečiams. Šios apgavystės kainų skirtumą apmoka dujų vartotojai Lietuvoje. Paskelbus apie netinkamą Snoro banko veiklą, bankroto procedūrų metu atvirai ir nebaudžiamai iššvaistytos ir/ar pasisavintos šio banko lėšos. Lietuvos Seimas patvirtino tyrimo dėl Snoro banko išvadas, tačiau jos neperduodamos teisėsaugai.

Veidmainystė skelbiant tariamą teisingumą pasiekė neįsivaiduojamas ribas. Teismai ir teisėsaugos institucijos tapo ne žmonių gynimo ir teisingumo įgyvendinimo, Konstitucijoje įtvirtintų žmogaus teisių gynėjais, o savavaldžiaujančia sistema, naudojančia teisėsaugos svertus ir teisę savanaudiškais tikslais. Š.m. liepos 8 dieną Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį 18-ai policijos pareigūnų ir jų viršininkų, pasinaudojusių valstybės jiems suteiktais organizuoto nusikalstamumo tyrimo įgaliojimais suburti, anot teismo, nusikalstamą susivienijimą ir organizuotai vykdyti nusikaltimus prieš visuomenę. Laisvės atėmimo iki 16 metų bausmių paskyrimas policijos pareigūnams, turėjusiems mūsų pileičių ir valstybės pareigą tirti organizuotus nusikaltimus, kaip niekas geriau atspindi šios veidmainystės mūsų valstybės vardu esmę - teisingumo mūsų valstybės vardu vykdymo parodiją ir piktybiškumą, savanaudiškumą.

Tai, kad šio nuosprendžio paskelbimo dieną negirdime Ministro Pirmininko ir buvusio vidaus reikalų ministro bei buvusio Generalinio policijos komisaro Sauliaus Skvernelio nuomonės, mus labai neramina.

Lietuvos visuomenės taryba šį Panevėžio apygardos teismo nuosprendį vertina ir kaip ženklą galimiems visuomenės gyvenimo teigiamiems pasikeitimams, susijusiems su neteisėtai valdomos ir savanaudiškais tikslais naudojamos teisėsaugos eros galima pabaiga. Nedvejojame, kad tai susiję, visų pirma, su naujo Lietuvos Respublikos Prezidento išrinkimu.

Nuoširdžiai kviečiame, Jus Respublikos Prezidente, nenuvilti didelių permainų trokštančių Lietuvos žmonių ir linkime Jums stiprybės.

Lietuvos visuomenės taryba telks Lietuvos piliečius ir talkins Jums visuose Jūsų geruose darbuose. Visuomenės kontrolė teismams, teisėsaugai ir valdžiai turi tapti ne vizija, bet tikrove.

Priedai – dokumentai dėl Rusijos Federacijos valstybės paslapties,

Knyga: Aldona Meilutytė. Išsigimę teismai, sužlugdyta valstybė, 2019, ISBN 978-609-96090-0-3

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. s
(2019-07-12 20:47:27)
(37.228.225.252) Parašė:

.youtube.com/watch?v=GiLWk2PZ0lk ЛАБИРИНТ | Прогноз на ближайшие 20 лет | Владимир Шемшук3. Labai geras kreipimasis
(2019-07-12 19:35:07)
(78.58.126.191) Parašė:

Idomu, ka atsakys ?2. Klaipėda
(2019-07-12 13:14:34)
(82.135.141.64) Parašė:

Apsiuostė ?1. U-2
(2019-07-12 10:49:22)
(89.116.124.39) Parašė:

Labai gera fotke bet Dzigitanas netureu buti toks atsiputes. Zinant Gebelsauskaites klastinguma ir gausiai delfio aprasytas liudnas ir pamokancias "me too" istorijas, gali buti buti, jog po penkiu metu mes skaitysime kaip Dzigitanas gasliai grabinejo kauleta Monikos subine ir bande ja suvedzioti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras