2020 m. vasario 20 d.

 

Lietuvos karo akademija studijas pristatys aukštųjų mokyklų mugėje

1
Paskelbta: 2020-01-21 14:31 Autorius: ekspertai.eu

Sausio 23 d. Žalgirio arenoje, Kaune, vyks tradicinis renginys – „Aukštųjų mokyklų mugė 2020“, kuriame dalyvaus ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija.

Besidomintys karininko profesija ir studijomis Lietuvos karo akademijoje galės gauti išsamios informacijos apie studijų programas ir atnaujintas priėmimo taisykles, karininkai papasakos apie įgytą išsilavinimą šioje universitetinėje aukštojoje mokykloje, supažindins su karininko profesija. Žinių apie studijas suteiks ir čia studijuojantys kariūnai, kurie pasidalins savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio akademijos gyvenimo.

Mugės lankytojams Karo akademija pristatys bakalauro studijų programas, kurias bus galima rinktis 2020–2021 mokslo metais: Nacionalinio saugumo ir gynybos, Tarptautinių santykių ir Gynybos technologijų vadybos.

Asmenys, priimti į akademiją studijuoti pagal Gynybos technologijų vadybos studijų programą ir pareiškę norą tapti Karinių oro pajėgų (KOP) ar Karinių jūrų pajėgų (KJP) karininkais, bus siunčiami studijuoti į kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos institutą (KOP studijos) ar Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą (KJP studijos).

Studijas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje kviečiami rinktis jaunuoliai, ketinantys savo žinias, įgūdžius ir idėjas sėkmingai taikyti tarnaudami Lietuvos kariuomenėje, NATO ir Europos Sąjungos jungtiniuose vienetuose.

„Aukštųjų mokyklų mugė 2020“ vyks 2020 m. sausio 23 d. (ketvirtadienį) nuo 10.00 iki 17.00 val. Žalgirio arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50), Kaune.

Įėjimas į mugę – nemokamas.

Šaltinis: KAM

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
1. trumpai
(2020-01-22 08:11:33)
(78.57.130.78) Parašė:

Tai kokia cia ta blandinė preke siulo taip ir nesupratau.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras