2020 m. kovo 28 d.

 

Lietuvos bankas dirba padidinto krūvio režimu – vyksta nepaliaujami skaičiavimai ir perskaičiavimai

52
Paskelbta: 2020-03-26 12:58 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos banko lyderiui Vitui Vasiliauskui šiuo metu įtemptos nuolatinio skaičiavimo ir perskaičiavimo laikotarpis.


Lietuvos banko specialistai kovo viduryje buvo paskaičiavę, kad šiemet dėl koronaviruso poveikio šalies ekonomika susitrauks vos 1,2 proc., apie tai skelbėme publikacijoje „Apie visišką ekonominį krachą jau ėmė užsiminti ir propagandinė LT žiniasklaida“.    

Tačiau jau šiandien, atlikę sudėtingus skaičiavimus specialistai nustatė, kad šis procentas gali būti kur kas didesnis.

Lietuvos banko valdybos pirmininkas, Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės parankinis, buvęs jos rinkimų štabo vadovas Vitas Vasiliauskas kovo 26 d. surengtoje spaudos konferencijoje supažindino su naujais skaičiavimais, kiek gali smugti Lietuvos ekonomika dėl koronaviruso pasekmių.

Perskaičiavęs V. Vasiliauskas nustatė, kad Lietuvos ekonomika gali smukti nuo 3,4 proc. iki 20,8 proc.

Pasak specialisto, viskas priklausys nuo to, kiek laiko šalyje bus pratęstas karantinas, mat pats didžiausias kritimas numatomas, jei karantinas truktų 4 mėn.

Jei krizė, susijusi su koronavirusu dar labiau užsitęstų, Lietuvos banko vadovas su specialistais atliktų naujus skaičiavimus, kuriuose nustatytų, kad Lietuvos ekonomika galėtų susitraukti nuo 30,1 iki 50,8 procentų, o gal ir daugiau.

Susiję:

Finansų ministerijoje krūviai yra nežmoniški, labai dideli, darbuotojai sėdi viršvalandžius

Žiūrėdami į makroekonominius rodiklius Lietuvos specialistai dar nieko blogo nemato

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
52. vladas lukosevicius
(2020-03-28 08:15:58)
(90.131.34.162) Parašė:

SUBINLAIŽIAVIMO IR KORUPCIJOS VIRŠŪNĖ ...... LRGP E. Pašilis pridengė KGB pro-stit-utės Grybauskaitės sunkius nusikaltimus prieš vaikus ir aferas su Šimonyte , Kubiliumi ir Vasiliausku .... Jau nekalbu apie Kauno pedofilijos , banko Snoras ir MG Boltik bylas .... O už tai šita KGB pro-stit-utė Grybauskaitė apdovanojo E. Pašilį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi ... Ar neteisėtai nušalintas prezidentas Rolandas Paksas yra padares nors dalį tokių sunkių nusikaltimų ? ----------------------------------------------- NEJAUGI JŪS GALVOJATE , kad LRGP pradės tirti senatvinio NEdapistito iškankintos KGB cenzūraos nusikaltimus ?...51. Apie Vasiliausko gaujos vagis
(2020-03-27 17:00:12)
(188.123.231.93) Parašė:

Pagoglinkite straipsnį apie vagis ir aferistus: “Snoro banko užgrobimo ir turto išvogimo istorijoje ne tik konservatorių, bet ir liberalsąjūdiečio parlamentaro K.Glavecko „ausys kyšo“.50. "KRIŠTOLAS"
(2020-03-27 16:58:34)
(45.87.212.76) Parašė:

PROKURORAI, PAJUDINKIT NORS KARTĄ GRYBAUSKAITĖS “KRIŠTOLĄ” VASILIAUSKĄ SU LIEMENE. JAM E.MASIULIS , PAĖMĘS IŠ MG BALTIC KONCERNO VADOVO D.MOCKAUS,, NEŠĖ PINIGUS UŽ VARTOJIMO KREDITŲ ĮSTATYMĄ. O KAI STT INFORMAVO TULPĘ, KAM SKIRTA PAKYŠA, TAI PASTAROJI IŠSIGANDUSI LIEPĖ STT OPERACIJĄ TIES E.MASIULIU PABAIGTI. IR TATAI LANDSBERGIUI TAI BUVO GERAI – LIBERALŲ PARTIJA TAPO POLITINIAIS LAVONAIS. ANŪKUI KELIĄ TUO PAČIU “PRAVALĖ”49. Kodėl jie dar ne su antrankiais ir laisvėje?
(2020-03-27 16:57:25)
(45.87.212.76) Parašė:

Dar Seimo laikinoji tyrimo komisija nustatė, o tą patį patvirtino ir Seimo NSGK, kuris taip pat nagrinėjo SNORO banko sužlugdymo klausimus, kad tiek INGRIDA ŠIMONYTĖ, tiek MYKOLAS MAJAUSKAS aktyviai dalyvavo SNORO banko užgrobimo plano ruošime. Tą patvirtino ir liudininkas LIETUVOS BANKO Apsaugos skyriaus viršininkas VYTAUTAS KORSAKAS, kad keletą mėnesių iki banko Snoras užgrobimo datos - 2011-11-16 d., LIETUVOS BANKE ne kartą vyko pasitarimai, kuriuose be VITO VASILIAUSKO, DARIAUS PETRAUSKO, MINDAUGO LEIKOS ir kitų LIETUVOS BANKO “veikėjų”, planavusių bei organizavusių “operaciją” prieš SNORĄ, dalyvaudavo ir buvusi A.KUBILIAUS vyriausybės Finansų ministrė INGRIDA ŠIMONYTĖ, premjero patarėjas MYKOLAS MAJAUSKAS, prezidentės DALIOS GRYBAUSKAITĖS patarėjas ekonomikos klausimais NERIJUS UDRĖNAS, Lietuvos bankų asociacijos vadovas STASYS KROPAS, SEB banko prezidento patarėjas GITANAS NAUSĖDA, atvykdavo ir “ZOLFO COOPER” atstovai su SAIMONU FRIKLIU priešakyje. Ko norėt iš tų KORUMPUOTŲ "VEIKĖJŲ" ir vagių bei aferistų brudų KONSERVATORIŲ?...48. vilnietis
(2020-03-27 10:18:59)
(68.235.38.49) Parašė:

Ačiū S.Jakeliūnui kad išplukdė į paviršių šį šūdą, kuris ne šio amžiaus dimensija. Visi pamatėm, kas per brudas Vasiliauskas yra.47. "Panama Papers"
(2020-03-27 10:16:16)
(68.235.38.49) Parašė:

Pamenu, pasitvirtino tada viešai pasirodžiusi informacija, kad prieš tapdamas centrinio šalies banko vadovu Vasiliauskas turėjo įgaliojimus veikti ofšorinės įmonės, susijusios su Rusijos milijardieriumi oligarchu Nikolajumi Cvetkovu, vardu. Taip pat tuo laikotarpiu Vasiliauskas taip pat įgaliojimus turėjo atlikti bet kokius veiksmus ir Britų Mergelių salose registruotos įmonės „Redder Investments“ vardu. Prezidentė Dalia Grybauskaitė prieš teikdama tvirtinti antrai kadencijai Vasiliausko kandidatūrą užimti LB vadovo postą Seimui, puikiai žinojo šį biografijos faktą, jog jis tvarkė Rusijos oligarcho sąskaitas, tačiau prezidentės D.Grybauskaitės tai nesulaikė nuo to veiksmo, bet ji dargi ir nuslėpė nuo Seimo narių šią Vasiliauskui nenaudingą informaciją. Melage ji yra gimus, abu labu tokie pat. O tą brudą su liemene jau senai reikėjo atstatydinti.46. Trūksta žodžių...
(2020-03-27 10:13:45)
(68.235.38.49) Parašė:

Išfriklinta Lietuva.45. xxxx
(2020-03-27 09:38:52)
(88.222.106.54) Parašė:

kai pakvipo dideliais pinigais, vėl išlindo Vasiliauskas ir Grybauskaitė.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras