2020 m. vasario 19 d.

 

Lietuva paragino ES valstybes toliau tęsti atsparumo ES didinimą hibridinėms Rusijos grėsmėms

1
Paskelbta: 2019-03-21 07:57 Autorius: ekspertai.eu

Briuselyje Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje vyko pasirengimas kovo 21–22 dienomis vyksiančiam Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui, vyko diskusijos apie 2021–2027 metų daugiametę finansinę programą. Pagrindinis dėmesys diskusijose buvo skirtas tolesniam ES bendros rinkos gilinimui.

„Turime siekti pusiausvyros tarp pilnai veikiančios bendros rinkos, efektyvios konkurencijos ir vienodų sąlygų užtikrinimo. Stipri ir į ateitį orientuota ES pramonės politika neveiks be visiškai užbaigtos vieningos rinkos ir veiksmingų prekybos politikos instrumentų“, - pasakė Lietuvos atstovė Europos Sąjungoje Jovita Neliupšienė.

Kalbant apie kovą prieš dezinformaciją, Lietuva paragino toliau tęsti atsparumo ES didinimą hibridinėms Rusijos grėsmėms.

„Kova prieš dezinformaciją turėtų būti įtraukta į 2019–2024 metų ES strateginę darbotvarkę. Dezinformacija ir kitos hibridinės grėsmės po Europos Parlamento rinkimų nesumažės – reikia tolesnių veiksmų ir nuolat besivystančių priemonių kovoti su šiomis grėsmėmis“, - nurodė J. Neliupšienė.

Šaltinis: urm.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
1. U-2
(2019-03-21 14:17:28)
(89.116.124.39) Parašė:

Yra bobos durnos. Yra - negrazios. Bet tik Neliupšienė taip vykusiai apjungia abi, siu, nelaiminguju grupes.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras