2020 m. vasario 17 d.

 

Lietuva formuoja nepakantumą ir nepalankią erdvę pinigų plovimo ir teroristų finansavimo atsiradimo aplinkybėms

4
Paskelbta: 2019-09-12 07:27 Autorius: ekspertai.eu
Vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė.
Vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė.

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymui pakeisti ir papildyti Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymą (toliau – PPTFPĮ) taip pat ir kitus įstatymus, tobulinant šios srities teisinį reguliavimą.

Apie tai skelbiama vyriausybės pranešime visuomenei „Kovai su pinigų plovimu – nauji įstatymų pakeitimai ir efektyvesnės priemonės“.

Pasak vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės, šiais projektais siekiama užtikrinti, kad Lietuva atitiktų skaidrumo ir keitimosi informacija mokesčių tikslais standartą, kiek tai susiję su informacijos apie visų užsienio valstybių juridinių asmenų ir juridinių struktūrų naudos gavėjų prieinamumu.

„Šie ir kiti direktyvos nuostatas įgyvendinantys įstatymų pakeitimai sudarys teisines prielaidas efektyviau taikyti pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemones, formuos nepakantumą ir nepalankią erdvę pinigų plovimo ir teroristų finansavimo atsiradimo aplinkybėms“, - pasakė Vidaus reikalų ministrė R.  Tamašunienė.

Tikimasi, kad viena korumpuočiausių ir skurdžiausių Europos Sąjungos valstybių Lietuva šiomis priemonėmis suduos neatremiamą smūgį kovoje su korupcija ir pinigų plovimu.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
4. H
(2019-09-13 05:26:50)
(41.231.46.134) Parašė:

Uzdraus grynus kad vikingu bankai labiau uzdirbtu3. ceslovas
(2019-09-12 19:37:10)
(188.69.197.27) Parašė:

Ir kur cia tas nepakantumas kai valstybiniai iskamsos su sungrybe priesaky plauna pinigus per ofsorus, o zaliagalviai-kolukieciai jau trys metus negali nei vieno atvejo "LIETUVA BE KORUPCIJOS" sustabdyti ir pasodinti kurius senai reiketu.2. stėrva
(2019-09-12 16:55:07)
(167.86.94.107) Parašė:

.. kaip suprantu, užkonservuotos Teroristų Sąjungos SGD ofšorinės sąskaitos neliečia ...1. tai išeina, kad
(2019-09-12 15:22:54)
(199.249.230.112) Parašė:

iš ožio teroristinės gaujos atims prisiplėštus milijardus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras