2020 m. vasario 23 d.

 

Libanas: raketomis apšaudytas Prezidento rūmų rajonas

Paskelbta: 2013-08-02 08:29 Autorius: Naujienų redaktorius

Naktį į penktadienį nežinomi kovotojai apšaudė Baabdos rajoną Libano sostinės pakraštyje, kur yra Prezidento rūmai, Gynybos ministerija ir armijos generalinis štabas.

Kaip pranešė naujienų agentūra „Naharnet“, viena iš raketų nukrito už 100 metrų nuo valstybės vadovo rūmų, kitos dvi – šalia Gynybos ministerijos ir karinės vadovybės komplekso Fajadijoje bei generalinio štabo komplekso Reihanijoje. Taip pat pranešama, kad raketa sprogo netoli Saudo Arabijos ambasadoriaus vilos.

Nustatyta, kad raketos buvo paleistos iš Dhur Aramūno kalnų rajono. Pasak šaltinių teisėsaugos institucijose, nukentėjusiųjų tarp kariškių ir civilių nėra.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai raketos krinta pietiniuose ir pietrytiniuose Libano sostinės priemiesčiuose. Vietos stebėtojai sieja padėties destabilizavimą šalyje su įvykiais kaimynėje Sirijoje.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras