2019 m. vasario 16 d.
 

 

LGL atstovė dalyvavo tarptautinio projekto „E.T.Ho.S“ partnerių susitikime Atėnuose

1
Paskelbta: 2018-02-13 08:29 Autorius: Eglė Kuktoraitė
Nuotr. lgl.lt
Nuotr. lgl.lt

Š. m. vasario 5-6 dienomis Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL komunikacijos koordinatorė Eglė Kuktoraitė dalyvavo tarptautinio projekto „E.T.Ho.S: Pasipriešinti transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams per geresnę reprezentaciją žiniasklaidoje“ partnerių pirmajame susitikime, kuris vyko Atėnuose (Graikija).

„E.T.Ho.S“ partnerių susitikimo metu buvo aptartos būsimos projekto veiklos ir suplanuoti tolesni žingsniai siekiant veiksmingo atsako transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams ir geresnės LGBT* asmenų reprezentacijos žiniasklaidoje.

Projekto „E.T.Ho.S“ įgyvendinimo laikotarpiu Graikijoje, Lietuvoje ir Kroatijoje bus organizuojami mokymai žurnalistams ir žurnalistikos studentams, pristatytas mokomasis leidinys žurnalistikos profesionalams ir studentams, vykdomos sąmoningumo didinimo veiklos.

Šaltinis: lgl.lt

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
1. jeronimas
(2018-02-13 12:41:04)
(109.76.4.118) Parašė:

Siems tik sporas ir barstyti.Nes abi vienodos lytys seklos kaip ir neturi.O sekla iterpta bezdaluose tiesiog zusta.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras