2020 m. liepos 4 d.

 

Lenkijos parlamente įkurta grupė prieš „gender“ ideologiją

1
Paskelbta: 2014-01-22 10:48 Autorius: patriotai.lt

17 Lenkijos parlamentarų Seime įkūrė parlamentinę grupę pavadinimu „Sustabdykime gender ideologiją“. Visi parlamentinės grupės nariai priklauso partijai „Solidarioji Lenkija“. Lenkijos parlamentarai baiminasi, kad ši „ideologija“ žingsnis po žingsnio vis labiau bus įtvirtinta politikoje, švietimo sistemoje ir šalies visuomenės gyvenime. Kaip teigia partijos atstovė Beata Kempa, tai turės neigiamų pasekmių lenkiškai šeimai ir jaunimo auklėjimui. Grupė teigia, kad ši ideologija skatina tokius nepriimtinus pokyčius kaip tos pačios lyties asmenų vedybos ar abortų klausimo liberalizavimas. Lenkijos vyskupai neseniai taip pat pasisakė prieš šitą ideologiją.

Politikai anonsavo, kad imsis akcijų miestuose ir visoje šalyje prieš tai, kad šios ideologijos propagavimui būtų naudojami mokesčių mokėtojų pinigai. „Tėveliai turi teisę žinoti, kad vyksta mokyklose, ir būti tikri, kad jų atžalos apsaugotos nuo psichologinės įtakos“, – spaudai pareiškė B. Kempa.

Neseniai pasirodžiusiame Lenkijos vyskupų atvirame laiške taip pat įspėjama, kad gender ideologijos principai yra priešingi žmogaus prigimčiai. „Ši ideologija teigia, kad asmuo gali laisvai pasirinkti, kas jis, ar vyras, ar moteris, ir laisvai rinktis savo seksualinę orientaciją“, – rašoma laiške, kuris buvo perskaitytas visose Lenkijos parapijose.

medias-presse.info, patriotai.lt

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. saunuoliai lenkai
(2014-01-22 10:58:59)
(77.90.124.239) Parašė:

tik lietuva nesugeba to padaryti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras