2019 m. gruodžio 12 d.

 

Latvijoje prasidėjo pratybos „Operation Summer Shield XI“

Paskelbta: 2014-04-07 11:33 Autorius: Naujienų redaktorius
sigulda.lv nuotr.
sigulda.lv nuotr.

Pirmadienį Adažių kariniame poligone netoli Rygos prasidėjo pratybos „Operation Summer Shield XI“, kuriose dalyvauja daugiau kaip 600 Latvijos, Estijos ir JAV kariškių.

Kaip informavo Gynybos ministerijos atstovai, šios kasmet rengiamos pratybos vyksta jau 11-ąjį kartą. Jų uždavinys  tobulinti puolančių pėstininkų rėmimą ugnimi ir jį koordinuoti.

Be Mičigano valstijos nacionalinės gvardijos atstovų, kurie dalyvauja šiose pratybose nuo pat pradžios, šįmet prie jų prisijungė dar apie 100 Amerikos kariškių.

Pirmą kartą pratybose Adažių poligone dalyvauja 150 Estijos ginkluotųjų pajėgų artilerijos bataliono kariškių. Lietuvos kariškiai į pratybas atvyko kaip stebėtojai.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras