2020 m. liepos 8 d.

 

Latvija ES pirmininkavimo laikotarpiu planuoja iki 200 renginių

Paskelbta: 2014-04-08 08:45 Autorius: Naujienų redaktorius
Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius. Commons.wikimedia.org nuotr.
Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius. Commons.wikimedia.org nuotr.

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius informavo, kad šalis pirmininkavimo Europos Sąjungai laikotarpiu surengs nuo 160 iki 200 renginių.

Ministro tvirtinimu, detalus renginių tvarkaraštis dar nesudarytas, tačiau preliminarus susitikimų skaičius jau aiškus. Visi pirmininkavimo ES renginiai bus paskelbti rugsėjį.

Renginius planuojama suskirstyti į keturis lygmenis, o svarbiausiais įvykiais bus ES ir Rytų partnerystės programos partnerių viršūnių susitikimas, ES ministrų susitikimai bei ES ir Azijos šalių švietimo ministrų posėdžiai.

Latvija ES Tarybai pirmininkaus 2015 m. pirmąjį pusmetį. 

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras