2020 m. balandžio 4 d.

 

Landsbergių karys net ir koronaviruso apsuptyje tęsia kova su paskutiniuoju Europos diktatoriumi

13
Paskelbta: 2020-03-23 08:03 Autorius: ekspertai.eu
Ž. Pavilionis (kairėje). Nuotr. facebook.com
Ž. Pavilionis (kairėje). Nuotr. facebook.com

Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos atstovas Žygimantas Pavilionis pranešė, kad privalu atkreipti visos Europos dėmesį, kad visai šalia mūsų Lukašenka tik dėl noro likti valdžioje su Kremliaus parama pasmerkia tūkstančius mūsų kaimynų mirčiai, ta patį daro ir su Baltarusijos atominės projektu.

Jis sukritikavo bandymus megzti dialogą su diktatūrine Baltarusija, mat, jo nuomone, prisidengdami dialogo su Lukašenka siekiais ir tariama Baltarusijos nepriklausomybe, kurią pats Lukašenka savo rankomis laidoja jau dvidešimt penkerius metus ir, atrodo, kad priėjo liepto galą, negalima nematyti, ką šis diktatorius daro su savo žmonėmis.

„Privalome nedelsiant atkreipti visos Europos dėmesį, kad visai šalia mūsų Lukašenka tik dėl noro likti valdžioje su Kremliaus parama pasmerkia tūkstančius mūsų kaimynų mirčiai, ta patį daro ir su Astravo AE projektu. Apgailėtina, kad švenčiant trisdešimtus Lietuvos nepriklausomybės metus mūsų diplomatinė tarnyba iš esmės aptarnauja Lukašenkos režimą ir užmiršta tiek mūsų pačių, tiek baltarusių tautos interesus“, - atskleidė politikas.

Apie tai skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Baltarusija – kaip tiksinti bomba: skaičiais patikėti neįmanoma“.

Ekspertai.eu primena, kad Ž. Pavilionis yapč pagarsėjo, kai mūsų šalies žmonėms pranešė, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Taip pat jis pasižymi ypatingais gimnastiniais sugebėjimais, apie tai buvo skelbta publikacijoje „Konservatorių diplomatas Ž. Pavilionis apsukriai, sumaniai ir lanksčiai persilenkė dviguba“.

Susiję:

TATENA konstatavo: Baltarusija rodo pagirtiną progresą nuo noro paleisti AE pradžios   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
13. Klemas
(2020-03-23 23:27:13)
(46.249.171.57) Parašė:

Geriau jie eitų pabadauti arba šikt.12. ////////
(2020-03-23 14:40:51)
(78.61.75.27) Parašė:

teisus jus akm 4711. Darijus
(2020-03-23 13:11:05)
(185.6.234.42) Parašė:

Tingiu komentuoti idiotą.10. U-2
(2020-03-23 11:56:13)
(162.247.72.199) Parašė:

Kol Anukas Gabrielius ir kiti Tvartelio gyvuliukai pavojaus akivaizdoje maskatuoja sudinomis kanopelemis del Karoblio paskelbimo diktatoriumi, po ziemos miego pabudes atsilikelis Žygimantas kovoja vakar dienos karus ir is inercijos platina kovos su Astravu kempinliges virusa.9. nika
(2020-03-23 11:24:05)
(178.16.37.234) Parašė:

Konservai seskit ant sarvuociu,haubicu ir su tankais pirmyn pries koronovirusa,jei nebutu sito metalo lauzo tai gydytojai ir medicinos personalas turetu apsauga,stauget is visu kampu kad rusai puola o pasirodo esat bejegiai pries virusa.O kur Rasele juk gydytoja ir baisi patrijote tai kodel sedi Briuselyje lai grizta i tevyne ir dirba ligonineje juk mediku taip truksta ar moka tik gasdinti rusais ir Astravo atomine.Kai salyje nelaine tai pasimate konservu veidas.8. AKM-47
(2020-03-23 10:43:27)
(109.70.100.20) Parašė:

Paimkit Kinijos ekonomiką, kurią valdo komunistai. Dėl jos vystymosi tempų jau ir JAV, beviltiškai prasiskolinusios Kinijai, panikuoja. Nėra lygių pasaulyje. Kad ir ką apie jų produkciją bekalbėtum, vis vien perki ir naudoji kinietiškus daiktus. Išardyk kokį nors amerikietišką ar vokišką motopjūklą, ir rasi ten kinietišką karbiuratorių. Perki brangų televizorių, o ten – kinietiškos mikroschemos. Baltarusijoje taip pat nėra tokio žlugimo, kaip pvz., kapitalistinėje Lietuvoje. Tai dabar pripažįsta ir aršiausi antilukašenkininkai. Tiesa, jai sunku laukinio kapitalizmo apsuptyje, bet Lukošenka neleido tokio griovimo, kaip Lietuvoje, nors tenykščiai “demokratai” jau buvo suplanavę viską prichvatizuoti. Potencialūs užkariautojai (rinkų) ten norėtų vežti danišką cukrų, statyti daniškus kiaulių kompleksus, pardavinėti Volkswagen automobilius, uždrausti, kaip Lietuvoje, pigius rusiškus vaistus ir pardavinėti brangius JAV, arba angliškus, ir kt. Todėl ta valstybė patiria terorą vos mažesnį, negu Kuba ar Š. Korėja.Bet ji, kaip bebūtų keista, nepaisydama „revoliucijų eksportuotojų“, atlaiko tokį puolimą. Lietuvoje dabar vyrauja grobuoniškas akiplėšiškas laukinis 19 a. kapitalizmas, kokį aprašė dėdė K. Marksas. Klesti korupcija, ponijos privilegijos, baisi socialinė nelygybė, neregėtas skurdas ir neregėta "elito" prabanga. Ekonomiką valdo saujelė aktyviausių žulikų ir aferistų. Jų sukuriamas produktas sudaro gal kokius 15 procentų. Daugiau jie nepajėgūs, bet ir kitiems neleidžia, nes jiems sumažintų ir taip beprotiškus pelnus.7. Trigrašis.
(2020-03-23 10:33:48)
(178.16.34.170) Parašė:

Duok Dieve,kad aš būčiau neteisus.Bet tas koronavirusas atliks savo darbą,kad ir kaip mes čia jį stengtumės suvaldyti.Ir aš netikiu,kad tas vi-rusas atsirado be žmogaus pagalbos.Nors prieš daug metų,vienas senolis sakė;"Žemė pati neleis savęs sunaikinti".6. Pelosi šliucha
(2020-03-23 09:52:19)
(77.111.247.182) Parašė:

Šito jau net linkevicius neklauso su uzubalius ir singeriu sudėjus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras