2020 m. gegužės 29 d.

 

Kryme planuojama atidaryti JAV greitojo maisto užkandines „Burger King“

Paskelbta: 2014-04-10 08:48 Autorius: Naujienų redaktorius
shgww.com nuotr.
shgww.com nuotr.

Jungtinių Valstijų greitojo maisto tinklas „Burger King“ planuoja atidaryti užkandines Krymo pusiasalyje. Pagrindinė jo konkurentė „McDonald's“ savo veiklą regione sustabdė, teigia antrinės tinklo bendrovės „Burger King Russia“ vadovas Dmitrijus Medovas.

„Planuojame Krymui pasiūlyti savo paslaugas, nors kada tiksliai tai įvyks, pasakyti negaliu. Taip pat dar nėra žinoma, kiek iš viso Kryme restoranų turėsime“, – sakė jis. Šiuo metu pusiasalyje nėra nė vieno „Burger King“ padalinio.

Kiek anksčiau šį mėnesį „McDonald's“ nusprendė savo veiklą Krymo miestuose Simferopolyje, Jaltoje ir Sevastopolyje sustabdyti dėl finansinių apribojimų. Restoranų darbuotojams buvo siūloma bandyti įsidarbinti kitose „McDonald's“ įstaigose Ukrainoje – įmonė teigė užtikrinsianti, kad nei darbuotojų pareigos, nei atlyginimas nesikeistų.

Greitojo maisto restoranų tinklas „Burger King“ buvo įkurtas Jungtinėse Valstijose 1954 metais, o šiuo metu jis užima antrąją vietą pasaulyje po „McDonald's“. Įmonei 86 šalyse priklauso daugiau kaip 12,6 tūkst. restoranų – 200 iš jų įsikūrę Rusijoje.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras