2020 m. sausio 24 d.

 

Kreipimasis į tautiečius užsienyje ir Lietuvos draugus

Paskelbta: 2012-05-24 05:30 Autorius: ekspertai.eu
EKSPERTAI.EU kreipimasis į tautiečius užsienyje ir Lietuvos draugus
Visi, kas spaudžiami sunkmečio ir neradę teisingumo Tėvynėje, išvykote svetur, kam rūpi Lietuvos likimas - VIENYKIMĖS BENDRAI KOVAI.Organizuokimės, burkimės, imkimės iniciatyvos visose šalyse, skelbkitės ir užmegzkite ryšį su EKSPERTAI.EU - taip nugalėsim valstybininkų ir teisėsaugininkų mafijos klaną, užgrobusį mūsų valstybę!Jie mus išvijo iš Tėvynės, pavertė bedaliais likusius Lietuvoje, todėl daugiau tylėti nebeturime teisės.  Atėjo lemiamas metas pareikšti, ką apie tai galvojame, pareikšti savo valią - SUSIGRĄŽINTI LIETUVĄ. Visi kas galite, junkitės ir organizuokite protesto akcijas savo šalyse šį šeštadienį, gegužės 26 d., palaikykime mitingą Vilniuje, kuris prasidės prie Seimo 13:00 val. Lietuvos laiku ir baigsis S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros. Filmuokite savo renginius ir platinkite Youtube, Facebook, informuokite EKSPERTAI.EU. EKSPERTAI.EU vardu Rolandas Boravskis Visais šiais klausimais kreiptis, rašyti ar skambinti: Daugardas Gruodis, doug.gruodis@gmail.com, tel. +370 658 90973.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras