2018 m. gruodžio 16 d.

 

Krašto apsaugos ministerija ieško daugiau nei 20 viešųjų pirkimų specialistų

4
Paskelbta: 2017-12-05 10:52 Autorius: ekspertai.eu

Krašto apsaugos ministerijai įgyvendinant įsigijimų sistemos pokyčius, atnaujinama ne tik struktūra, bet ir personalas. Siekdama pritraukti kompetentingų įsigijimų srities specialistų, gruodžio mėnesį ministerija jau paskelbė pirmuosius valstybės tarnautojų atrankos konkursus į naujai kuriamą ministerijos Įsigijimų politikos skyrių, o artimiausiu metu taip pat bus skelbiama atranka ir į Gynybos resursų agentūrą.

„Diegiame ne tik įsigijimų sistemos struktūrinius pokyčius, bet ir tikimės naujuose ministerijos padaliniuose sukoncentruoti aukščiausią įsigijimų politikos formavimo ir pirkimų kompetenciją, kas įgalins gerosios praktikos kaupimą ir sklaidą“, – sako krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas. Nuo 2018 m. sausio 1 d. veiklą pradėsiančiuose ministerijos padaliniuose Vilniuje dirbs per pusantro šimto specialistų.

Šiuo metu Krašto apsaugos ministerijos sistemoje jau paskelbti pirmi konkursai į Įsigijimų politikos skyrių (A lygio 13-16 kategorijų pozicijos). Be to, kreiptasi į Valstybės tarnybos departamentą ir dėl konkursų paskelbimo į pozicijas Gynybos resursų agentūroje. Numatoma priimti per dvidešimt naujų specialistų į Gynybos resursų agentūrą.

Įsigijimų politikos skyrius rūpinsis visos krašto apsaugos sistemos įsigijimų politikos formavimu ir koordinuos viešųjų pirkimų politikos įgyvendinimą. Gynybos resursų agentūra vykdys pirkimų planavimą, rinkos analizę, pirkimų proceso skaidrumą ir atidžią sutarties įgyvendinimo kontrolę.
 
Vykdant struktūrinę įsigijimų reorganizaciją Krašto apsaugos ministerijos padaliniuose, joje neliks Pajėgumų planavimo, Ginkluotės ir valdymo sistemų bei Įsigijimų departamentų, kariuomenėje – Materialinių resursų departamento.

Krašto apsaugos ministerijoje diegiami sisteminiai pokyčiai, kuriais siekiama išspręsti per daugelį metų susiformavusias problemas - per didelį kiekį perkančiųjų organizacijų, netinkamą poreikių ir lėšų planavimą pirkimuose, neaiškią atsakomybę ir kt.

Siekiama, jog visi krašto apsaugos sistemos pirkimai būtų pagrįsti ilgalaikiu Lietuvos kariuomenės planavimu bei prioritetais. Pirkimų centralizavimas leis supaprastinti jų valdymą ir procedūras, užtikrinti jų skaidrumą, įvardinti konkrečias atsakomybes.
 
Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
4. trumpai
(2017-12-05 14:17:59)
(78.57.130.78) Parašė:

Tai supratau šaukštu specelistai jau nespėja isisavinti,vadinasi bėda.3. yel“l“ow submarine
(2017-12-05 12:06:49)
(78.63.212.238) Parašė:

ieškomi, kaip supratau, brangiųjų metalų(šaukštams) ir antrinių žaliavų(technikai) specialistai ..., - tokių litchuanijoj neturėtų būti deficitas :)2. Darijus
(2017-12-05 11:57:23)
(85.10.124.12) Parašė:

PVZ aš tinku - skiriu tanką nuo naikintuvo. Be to, turiu savo koncepciją apie Lietuvos atominių povandeninių laivų statybą ir vystymą.1. Nu jo...
(2017-12-05 11:06:49)
(188.69.195.207) Parašė:

Kadangi dabar gaunama lėšų daugiau negu spėjama išleisti visai logiška, kad reikia plėsti padalinius, kurie viešai tratins tas nespėjamas ištratinti lėšas...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras