2019 m. spalio 15 d.

 

Konservatorė R. Juknevičienė pabandė prabilti konservatorių patriarcho Vytauto Landsbergio stiliumi

8
Paskelbta: 2017-07-04 23:16 Autorius: ekspertai.eu
Konservatorė R. Juknevičienė. Nuotr. facebook.comtsajunga.lt
Konservatorė R. Juknevičienė. Nuotr. facebook.comtsajunga.lt

Konservatorė Rasa Juknevičienė pranešė, kad „Europa bunda“.

„Nebesižavi diktais diktatoriais. Ar tai būtų madam ar batka. Ir štai busdama pamatė, kad jai už tvoros pernelyg drūčiai kiaulina“, - informavo konservatorė savo naujausiame esė „Batka už Europos ribų“.

Pasak politikės, „įvyko tai Strasbūre“.

„Ten galų gale pamatė, kad Astrave kiaulina. Todėl ETPA (Europos Tarybos parlamentinė asamblėja) pasakė: liaukitės. Astravui stop. Ko gera, jei neišgirs ir kiaulins toliau, teks persvarstyt baltarusiškų sankcijų dalyką. Per anksti atšaukėm. Neturėtume šerti nedraugo ir duobkasio“, - konservatorių patriarcho Vytauto Landsbergio literatūriniu stiliumi savo mintis pabandė dėstyti A. Juknevičienė.

Konservatorės įsitikinimu, „kita bėda, kad batka nesavarankiškas“.

„Ką jam liepia, tą jis daro. Atiduoda suniokotą žemę svetimai statybai, dėl kurios įlįs į kosminę skolą, o įmonei neveikiant ir neatsiperkant, skolą visvien teks atidavinėti. Kuo? Laisvių ir infrastruktūrų likučiais“, - atskleidė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja.

Taip pat politikė nušvietė, kuo taps gudai.

„Gudai taps dar ir Astravo skolų vergais; galimai per amžius, o gal patys prašysis, kad Moskovija juos pasiimtų su visom skolom. Nusipirkom savo senąjį baudžiaunyką, pasakys caras.

Batka pritars įvarytas į kūtės kampą. Pasirinko juk be alternatyvų, gal proto arba drąsos nepakako. Dabar jo vienintelė viltis – kad Rusija pradės griūti anksčiau ir nuo kitur. Gal vargšas dar mėgins prisikviesti bent kiniečių, bet ir tie nedengs jo bedugnių skolų.

Su kvailomis astravinėmis. Lietuva galėtų ką pasiūlyti ką nors galvojantiems. Nesižudykit, kelkit savo moterišką pasididžiavimą BAE į kitą vietą. Arčiau Rusijos, toliau nuo Europos – Lietuvos. Tarpininkautume ES, kad pamokėtų už hibrido perkėlimą. Juk ir jiems krizma. (Kremliaus klizma).

Taip jau padaryta, kad naikini Lietuvą – naikini ES. Tik Valadukas ir Dima trina rankas. Toli tas Briuselis, lėtai brėkšta, bet jau. Juolab Strasbūras. Europa nori gyventi! Taip ką tik balsavo. O Minskas nelyginant stumbras įvarytas į liūną iki pilvo, pinčiuku paverstas.

Vargiai ten beprašvis. Europos Sąjunga turėtų iki galo paaiškinti ir minčiukams ir sau: jokio Astravo. Nebent įsimylėjote girnapusę ant kaklo, plaukiate su šefu į Aziją. Į Saratovą! – grūmojo klasikas Aleksandras Gribojedovas“, - skelbiama R. Juknevičienės pranešime.

Šaltinis: tsajunga.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
8. nuo
(2017-07-12 07:05:46)
(78.62.83.74) Parašė:

šitos niekšelės vemti verčia...7. gal ir gerai kad grumoja
(2017-07-06 11:06:38)
(78.56.143.93) Parašė:

kryziumi reikejo gulti anksciau, dabar kaip visada, kaip ir kitais klausimais, labai jau veluojama6. žopa
(2017-07-05 13:02:39)
(82.135.226.79) Parašė:

Daugiau tokių TS-KD minčių gal tada rinkėjai supras kokius idiotus renka į Seimą.5. SS
(2017-07-05 07:16:55)
(78.63.162.242) Parašė:

Konservatoriai tai nauja religija. jie tiki, kad gali kitoms valstybėms sustabdyti strateginius planus. Net kai Astravas pradės veikti, konservai tikins žmones, kad ten gaminama ne baltarusiška elektra :D:D:D4. yel“l“ow submarine
(2017-07-05 02:15:41)
(78.63.212.238) Parašė:

talentinga prostitutė :))))3. jonas
(2017-07-05 00:31:21)
(78.61.57.114) Parašė:

Kokia leksika,kokie išsireiškimai,tik Rasutė taip sugeba.Matomai jau baigiasi moteriai visi malonumai,liko tik pagieža ir neaiški ateitis...2. U-2
(2017-07-04 23:43:17)
(89.116.124.39) Parašė:

Geda ekspertams del tokio neisprusimo... Tiesiog, sene Jukneviciene taip konpensavo orgazmo nebuvima po keleto red buliaus ir vodkos kokteiliu. Y Saratova ir Astrava tekste reikia ziureti tik kaip y metaforas.1. Nu jo...
(2017-07-04 23:29:20)
(188.69.197.181) Parašė:

Prajuokino... :D:D:D Vienam užrujojus, rujoti pradėjo ir visas likęs tvartelio politbiuras incorpore... :DParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Atskleistos neįtikėtinai skandalingos detalės apie Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimų sąsajas
68 Laidoje atskleistas ir N. Venckienės vaidmuo – ji labai norėjo paimti valdžią į savo rankas ir apie tai kalba daugelis žmonių.


Prezidentas G. Nausėda apžvelgė pirmąjį 100 proveržio dienų
7 Prezidentūros kūrybinė vaizdo grupė sukūrė dokumentinę apybraižą 100-ienio progai.
Kurdų generolas kreipėsi į JAV: arba saugokite mus, arba pasitraukite, ir tada mes įsileisime rusus
9 Kurdai bendradarbiaus su Sirijos valdžia ir Rusija, NATO valstybė Turkija - su Islamo valstybės teroristais
Istorinis įvykis: pagaliau į Lietuvą atvyko pirmieji JAV rotacinių pajėgų kariai
19 JAV demonstruoja savo kolektyvinės gynybos įsipareigojimą NATO sąjungininkams užtikrinant saugumą po agresyvių Rusijos veiksmų Ukrainoje.
Naujai kuriama partija sieks, stiprins, stabdys, steigs, spartins, derins...
23 Būsimos partijos lyderis plačiau pristatė Lietuvos užsienio politikos gaires