2019 m. rugsėjo 18 d.

 

Kol kas nesulaukta socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus pretenzijos

5
Paskelbta: 2019-04-04 09:24 Autorius: Lietuvos visuomenės taryba
A. Butkevičius.
A. Butkevičius.

Kodėl būtini sisteminiai teisėsaugos pertvarkymai. Radviliškio rajonas

Lietuvos Visuomenės Taryba Respublikos Prezidento rinkimuose kviečia balsuoti už kandidatus, kurie ne tik gražūs ar gražiai kalba, o už tuos, kurie pasižada ir įsipareigoja daryti tai, ko žmonėms labiausiai reikia. Apie situaciją Radviliškio rajone buvo pranešta Prezidentams Valdui Adamkui ir Daliai Grybauskaitei. Reakcijos jokios.

Pateikiame tik keletą sausų faktų. Spręskite Jūs, kandidatai į Respublikos Prezidentus ir balsuotojai.

2019 m. kovo 22 d. spaudos konferencijoje Seime „Kam kelia grėsmę Lietuvos Visuomenės Taryba?“ Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos ir Teisingumo grupės narys Donatas Šulcas paminėjo, kad, jo manymu, Radviliškio rajono bendrovės Gairelita neoficialūs akcininkai yra Seimo narys socialdemokratas darbietis Algirdas Butkevičius ir ilgametis Radviliškio miesto, dabar rajono meras Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų partijos narys Antanas Čepononis. Buvusio Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus išskirtinį dėmesį šios bendrovės veiklai ir joje 2016 m. įvykusiam gaisrui aprašė ir žiniasklaida.

2019 m. kovo 22 d. vakare Zigmas Vaišvila sulaukė Seimo nario Algirdo Butkevičiaus skambučio. Seimo nario nuomone, šioje spaudos konferencijoje Donatas Šulcas paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją. Algirdas Butkevičius pareikalavo ją paneigti, pareiškė, kad pirmadienį jo advokatė pateiks pretenziją. Pretenzijos kol kas nesulaukėme.

Algirdas Butkevičius paskambino ir Radviliškio rajone gyvenančiam Lietuvos Visuomenės Tarybos steigėjui ir Valstybingumo grupės vadovui Liudui Vedeckiui, kad šis pareikalautų, jog Donatas Šulcas paneigtų spaudos konferencijoje jo paskelbtą informaciją. Liudas Vedeckis atsisakė tai daryti.

Naktį iš š.m. kovo 26 d. į 27 d. sudegė Liudo Vedeckio namas ir jame buvęs šiam žmogui labai vertingas turtas. Viešai skelbiama policijos nuomone, tai buvo padegimas.

Liudo Vedeckio brolis Julius Vedeckis 2016 m. spalio 16 d. po gaisro bendrovėje Gairelita buvo rastas sunkiai sužalotas namuose Šeduvoje, mirė po 6 dienų. Nelaimės išvakarėse Julius Vedeckis Donatui Šulcui rodė surinktą medžiagą apie mero Antano Čepausko veiklą.

Broliai Julius ir Liudas Vedeckiai daug metų ginčijosi su meru Antanu Čepononiu. Šeduvos seniūnijoje buvo suvežami ir kaupiami dideli kiekiai pesticidų, kurių utilizavimui buvo skirtos didelės lėšos. Valdžios ir visuomenininkų nuomonės dėl to, ar pesticidai buvo utilizuoti ar jie liko saugojimo vietoje ir pavasario polaidžio metu teršia aplinką ir gali būti didėjančio gyventojų sergamumo priežastimi – diametraliai priešingos. Buvo ir ikiteisminis tyrimas, ir ginčai teismuose. Liudas Vedeckis buvo atleistas iš Šeduvos seniūno pareigų, Julius Vedeckis – iš mokytojo pareigų. Pesticidų utilizavimo ar išvežimo klausimas liko neišsiaiškintas. Dabar šioje vietoje pastatyti Agrochemos sandėliai.

Skaudūs įvykiai. Kad išsklaidyti abejones Lietuvos Visuomenės Taryba ir signataras Zigmas Vaišvila kviečia Seimo narį Algirdą Butkevičių ir Radviliškio rajono merą Antaną Čepononį drauge kreiptis į Generalinę prokuratūrą dėl Juliaus Vedeckio žūties ir Liudo Vedeckio namo padegimo ištyrimo, taip pat į Vyriausybę dėl informacijos, patvirtinančios ar paneigiančios pesticidų utilizavimą Radviliškio rajone, gavimo ir viešo paskelbimo. Šią slogią atmosferą būtina išsklaidyti. Nežinant atsakymų į tokius klausimus, netenka stebėtis dėl mūsų žmonių emigravimo iš Lietuvos.

Respublikos Prezidentu rinkime tą, kuris ar kuri įsipareigos tai išsiaiškinti ir sistemiškai keisti padėtį teisėtvarkoje. Ir įsipareigos nebūti abejingu tokiems mūsų žmonių likimams ir nelaimėms.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
5. vv
(2019-04-10 06:55:51)
(77.221.95.95) Parašė:

visi cia rasantis esate debilai4. >1. MYKOLAS
(2019-04-07 21:06:46)
(82.140.130.86) Parašė:

o tai kiausingalvis premjeras dubilas? tas net i zmones saude3. Darijus
(2019-04-04 23:09:08)
(212.233.61.87) Parašė:

O, nuo šito nuotraukoje nupurtė naftaliną ar paleido vaizdelį smirdantį?2. Nelaime
(2019-04-04 16:41:37)
(107.77.173.9) Parašė:

CCCP uzemus lietuva,tiksliau smetoniniams pridavus.Treme nekaltus saziningus ukininkus ir netik ukininkus treme!Dabar "isvadavus lietuva"komunistai pagrobe buvusiu ukininku zemes tapo komunistai ukininkais ir pardavejais Lietuvos zemiu kryziuociams!O,muzikantas ilizijonistas,net skraidinti zemes i patinkancia vietove sugeba!Dabar komunisto teisetai tremsim i sibira!Barbarai!1. MYKOLAS
(2019-04-04 12:33:03)
(185.253.97.166) Parašė:

Didesnio d.e.b.i.l.o premjero kaip Prietaisas Lietuva neturėjo nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo laikų.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras