2020 m. sausio 25 d.

 

Kodėl vakcinose nuodinga chemija ir žmogaus embrionų, gautų po abortų, ląstelės?

39
Paskelbta: 2013-12-16 08:50 Autorius: Vygantas Kelertas
rodalenews.com nuotr.
rodalenews.com nuotr.

Net jeigu ir esate vakcinų šalininkas, paklauskite savo šeimos daktarų, kodėl vakcinų sudėtyje yra formaldehidas, gyvsidabris (nėra nepavojingos gyvsidabrio dozės), mononatrio glutamatas E621 ir aliuminis, kuris gali sukelti smegenų pažeidimą arba autizmą? 

Kodėl sunku surinkti autizmo duomenis Lietuvoje? 

Lietuvoje nėra jokios patikimos autizmo statistikos. Vedama skirtinga statistika. Viena autizmui, kita nepatikslintam įvairiapusiam raidos sutrikimui, nors tai viena ir ta pati liga. Kodėl taip daroma? Norima nuslėpti tikrosios epidemijos mastą. 

Tik vieną kartą Lietuvoje buvo atliktas  rimtesnis autizmo paplitimo tyrimas ir jį atliko VU Vaikų psichiatrijos ir socialinės pediatrijos centras daugiau nei prieš dešimtmetį. Tada buvo nustatyta, kad autizmo sutrikimą turi kas 140-as vaikas. Įdomu tai, kad tyrimas atskleidė, kad autizmo sutrikimas nepakankamai diagnozuojamas – beveik 90 % vaikystės autizmo atvejų diagnozė pirmą kartą buvo nustatyta tik tyrimo metu. Skaičius nuo 2003 m. iki 2010 m. išaugo beveik tris kartus. 2011 metais užfiksuoti 306 nauji autizmo atvejai, o 2012 metais vaikų autistų padaugėjo dar 373. Galima skaičiavimus atlikti savarankiškai. ES vienas iš 167 gyventojų yra autistiškas. Juk tiek Lietuvoje , tiek ES yra patvirtintos beveik tos pačios PSO vakcinizacijos programos. Tai jei Lietuvoje yra apie 3 mln. gyventojų (kas labai abejotina), nesunkiai galima patiems apskaičiuoti turinčius ar neturinčius oficialią autizmo diagnozę – sutrikimą. Skaičiai iš tikro labai bauginantys.  

Ar vakcinos sukelia autizmą?  Kodėl per pastaruosius 30 metų vėžinių susirgimų padaugėjo tris kartus, o autizmo sutrikimų padaugėjo tris kartus per dešimt metų?

Negaliu suprasti, kodėl reikėjo į vakciną nuo poliomielito įterpti SV-40 virusą, kuris sukelia vėžį. Šis virusas naudojamas polio vakcinoje, nes sudėtinė vakcinos dalis yra bezdžionės inkstai. SV-40 virusą galima rasti vėžiniuose augliuose. Jei yra naudojami beždžionės inkstai, yra atveriamas kelias nežinomiems auglių sukėlėjams, esantiems tuose inkstuose.

Peršasi išvada – mus nuodija sąmoningai. Norėčiau pateikti paprastą dalyką, kaip jus nuodija ir jums meluoja daktarai. Lietuviška Wikipedia apie vakcinų mitus rašo: „Vakcinose yra gyvsidabrio turinčio konservanto tiomersalio, kuris kenkia žmonėms. Šio mito grėsmė yra paprasčiausias nežinojimas, kas tas tiomersalis ir kaip jis veikia. Tiomersalis yra iš tiosalicilo rūgšties ir gyvsidabrio pagamintas konservantas, esantis kai kuriose vakcinose. Jo paskirtis – apsaugoti vakciną nuo užteršimo bakterijomis. Nors didelės gyvsidabrio dozės gali būti pavojingos gyvybei, jo kiekis, esantis vakcinoje, nėra kenksmingas vaiko sveikatai. Tai įrodyta įvairių tyrimų metu. Be to, nėra užfiksuota atvejų, jog vakcinoje esančio gyvsidabrio kiekis būtų pakenkęs žmonėms."  Koks didelis melas. Nuo kada nekenkia gyvsidabris net mažais kiekiais? Gyvsidabris buvo pradėtas dėti kaip konservantas į vakcinas 1930 m. ir nuo tada autizmo susirgimų tik daugėja. Ką mums rašo knygos apie vakcinas  MIRTINAS IMUNITETAS autorius ROBERT'as KENNEDY: Autizmą sukelia tiomersalis (angl. TIOMERSALIS). Mūsų karta gaudavo apie 10 vakcinų, o dabar vaikai gauna apie 24 vakcinas. Iki 1930 metų autizmas mokslui buvo nežinomas. Jei ir yra saugus gyvsidabrio kiekis, tai jis dabar žymiai žymiai didesnis. Ir visiškai baisu, kad ką tik gimusiam vaikui suleidžiamas toks kiekis to sunkiojo metalo.

Mano giliu įsitikinimu, pati pavojingiausia, sukelianti autizmą yra triguba MMR vakcina nuo tymų, parotito (kiaulytės) ir raudonukės. Dėl to, kad ji yra triguba ir vaikas gauna trigubą gyvsidabrio dozę. Tymai nėra mirtina liga, kaip ją pateikia profesūra savo užsakytuose straipsniuose tiek „Lietuvos ryte" ar „Delfyje". Tai juodas melas ir keliama panika siekiant įbauginti tėvus. Pakankamas vitamino A kiekis ir žuvies taukai yra geriausia apsauga nuo tymų.

Skiepai neturi nieko bendra su mirtingumo nuo skiepų mažėjimu. Farmakologų prapoganda visada pateikia susirgimų, o ne  mirčių statistiką.

Kaip vakcinos atkeliauja į Lietuvą? Kodėl vakcinos populiarinamos „profesūros“?

Atsakymas: per farmakologijos agresyvų, galimai nusikalstamą vadybą – korupciją. Dirbtinai farmacijos lobistų ir galimai korumpuotų ministerijos biurokratų sukurta sistema, neva viena ar kita vakcina reikalinga Lietuvos visuomenei.

Paimkime vieną konkretų pavyzdį. Kodėl ir kas sugalvojo ne per seniausiai prastumti Lietuvos mergaitėms adatą, skambiai vadinama „skiepu nuo gimdos kaklelio vėžio“? Atsakymas tik vienas – PINIGAI, PELNAS.  

Lietuvoje moksleivės sveikatos priežiūros įstaigose ir dabar gali gauti „nemokamą“ vakciną ( farmacininkams apmoka Privalomojo sveikatos draudimo biudžetas ), kuri neva galinti apsaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio. „Projektuką“ prižiūri farmacinė kompanija „GlaxoSmithKline Lietuva“ ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinika (!), kurią finansuoja ta pati GlaxoSmithKline. VU Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinika yra oficialiai deklaravusi finansavimą iš ES ir  tarptautinių farmacijos kompanijų. Jai vadovavęs ir dalyvaujantis Nacionalinės imunoprofilaktikos programos koordinacinės tarybos (NIPKT) veikloje, BALTIPA lyderis Vytautas Usonis buvo supainiojęs viešuosius ir privačius interesus, pasisakydamas už konkrečius preparatus. (Tada farmacijos giganto „GlaxoSmithKline Lietuva“ užsakymu buvo atliekamI vaikams skirtų vakcinų klinikiniai tyrimai!!) 

Kompanijos vakcinos CERVARIX (Amerikoje naudojama GARDASIL) reklama žada 100% apsaugoti moteris nuo klastingos ligos. 

Klinikos vadovai glaudžiai susiję su Sveikatos ministerija. Pagal žurnalo „Journal of the American Medical Assotiation“ duomenis, paskiepytos minėta vakcina, JAV 47 mergaitės mirė, šimtai mergaičių tapo nevaisingos.

Bet Lietuvos medikams tai visiškai nerūpi. Į tai „profesūros“ Vytautas Usonis yra ciniškai  atsakęs: „Taip pažiūrėjus, yra daug „sensacingų" pranešimų apie mirtis po ŽPV vakcinos, bet tuos atvejus ištyrus, matyti, kad yra mirtys nuo kitų nediagnozuotų būklių. Mano žiniomis, iki šiol nėra nė vieno įrodyto mirties atvejo, kur vienintelė priežastis būtų vakcina. ŽPV vakcinos šiandien yra vienos saugiausių, dėl to jokių abejonių profesionalams nėra“. 

Pats V. Usonis neigia bet kokius komercinius įsipareigojimus farmacininkams. 

Supainiojęs viešuosius ir privačius interesus, vakciną nuo gimdos kaklelio vėžio taip pat stūmė ir visaip populiarino sėdėjęs SAM viceministro kėdėje provizorius Audrius Klišonis. Politikas (Lietuvos liberalų sąjunga) yra Plungės masonijos klubo ROTARY narys, individalios farmacinės įmonės „Inesa“ savininkas (žmona įmonės direktorė, sūnus vadybininkas) , UAB Alsėdžių vaistinės (žmona direktorė) ir UAB Plungės žinios akcininkas. 

Vietoj pabaigos. ES Komisijos direktyvos nieko gero nežada

Kiek daug klausimų, o TIESOS farmakologai nelinkę atskleisti. Per dideli pinigai įsukti. O vakcinų technologijos taip sparčiai tobulėja, pereina į NANO technologijų lygį. Štai Australijos vyriausybė rengiasi patvirtinti genetiškai modifikuotą gyvų bakterijų vakciną nuo choleros, kuri bus panaudota geoinžinerijos dėka. Kitaip sakant, bus išpurkšta iš lėktuvų. 

Tai nėra naujas reiškinys. Šis būdas yra naudojamas JAV ir yra įrodymų, kad Kalifornijoje buvo išpurkštos genetiškai modifikuotos vakcinos, kuriose buvo žalios beždžionės SV-40, Epstein-Barr'o ir Cytomeglios virusai, naudojami genų inžinerijoje. Apie tai prakalbo ir Europos Komisija. 

Gera žinia yra ta, kad vis daugiau tėvų pradeda domėtis šia tema. Nuo 2009 m. iki 2012 m. Lietuvoje pastebimas žymus visų skiepijimo apimčių mažėjimas. Pvz., 2012 m. vienerių metų vaikų skiepijimo nuo poliomielito apimtys siekė 92,8 proc. lyginant su 2007 m. 97,8%.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
39. apie sveikatą
(2016-02-16 13:23:02)
(78.62.175.113) Parašė:

keistas klausimas... Kad apkrėstų ir iššauktų organizmo reakciją susidoroti su užkratu... O turintys rezus minusą pasieškokit info kas vyksta turinčiųjų rezus minusą organizme po užkrato... ir pasidarykit išvadas... Pirmiausia išsiaiškinkit koks naujagimio rezusas... po to spręskit... ką darot us vaiku...38. Edita
(2016-02-16 13:11:24)
(188.69.193.92) Parašė:

Laukiu straipsnio,kodėl Safe Mind tyrimas su beždžionėmis nerado jokio ryšio su autizmu. Juk buvo 10 m. vykdomas ir nepiklausomai finansuojamas...Nužudė ir ištyrė daug beždžionių smegenų... Kodėl nerado smegenų pakitimų nuo vakcinų? Mokslininkai taip pat nepriklausomi buvo... Kodėl kiniečiams pavyko gauti autistiskas beždziones be vakcinų, pakako vieną geną sugadinti?.. Kažkoka chemtrail'as...37. Roberta
(2016-02-16 12:53:48)
(78.62.2.220) Parašė:

Noreciau suzinoti straipsnio autoriaus Vyganto Kelerto specialybe, ir koki issilavinima jis igijes? Tiesiog idomu kokia kompetencija sio zmogaus, kad gali pasisakyt tokiais klausimais. Beje, visi issakyti teiginiai yra neteisingi ir atspindi siaura poziuri ir menka issilavinima chemijos, biologijos ir medicinos srityse.36. nu
(2016-01-31 11:25:48)
(77.90.72.137) Parašė:

pradziai reiketu paskiepyt nuo kapitalizmo ir beprotisko pinigu troskimo,kuris uzgozia sazine ir zmogiskuma35. solga
(2016-01-31 11:03:05)
(62.19.19.17) Parašė:

suprantantiems italiskai youtube.com/watch?v=cZyt1nm7aSU34. solga
(2016-01-31 11:00:42)
(62.19.19.17) Parašė:

Knygoje "Il pianeta impolverito" (Pridulkejusi planeta) mokslininkas Stefano Montanari apraso vakcinu uzterstuma nanodalelemis. Taipogi apraso 2 atvejus zmoniu, kurie pas ji atejo istirti po mikroskopu objektus , kurie jiems islenda is po odos (Morgelons liga). Si mokslininka kartais pakviecia i kokia TV laida, bet laidos vedejas praktiskai neleidzia jam kalbeti, panasiai kaip savo laidose daro zurnaliste, kuri dabar serga veziu.33. solga
(2016-01-31 10:53:44)
(62.19.19.17) Parašė:

italu mokslininkas Montanari neseniai isleido knyga, kurioje apraso, kaip su elektroniniu mikroskopu tyre skiepus. Visi jo tirti vaikams skirti, taip pat gripo skiepai buvo uztersti nanodalelemis!! Uzterstumo nerasta tik skiepuose gyvunams!32. Mus naikina kitu saliu propaganda...
(2015-10-13 17:42:59)
(90.194.132.153) Parašė:

Mus naikina kitu saliu propaganda...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras