2020 m. balandžio 5 d.

 

Kodėl NATO artėja prie Rusijos sienų?

25
Paskelbta: 2013-10-15 11:40 Autorius: Vygantas Kelertas
NATO emblema
NATO emblema

Artėja NATO pratybos „Tvirtas džiazas 2013" (Steadfast Jazz), kurios bus sujungtos su karinėmis pratybomis gražiu pavadinimu „Baltijos šeimininkas 2013" (Baltic Host 2013) ir jose dalyvaus iki 5 tūkst. aljanso karių. NATO analitikai sako, kad neva pratybų sujungimas pagerins ir užtikrins sąveiką su Aljanso pajėgomis.

Kas iš tikrųjų lemia NATO politiką, strategiją? Kad suprastume, kas kontroliuoja NATO, reikia pažvelgti į NATO generalinių sekretorių dalyvavimo Bilderbergo grupės konferencijose istoriją. FAKTAS YRA TAS, kad visi paskutiniai septyni NATO generaliniai sekretoriai buvo Bilderbergo grupės nariai. Kodėl jie yra ten kviečiami ir apie ką ten kalbama?

Įdomu tai, kad duodamas Belgijos radijui interviu, buvęs aštuntasis NATO generalinis sekretorius Willy’is Claes’as pripažino, kad Bilderbergo konferencijų dalyviams pavedama įgyvendinti nutarimus, kuriuos suformuoja finansinis, pasaulinis ir karinis elitas. Kalbėdamas su radijo laidos vedėju, Willy’is Claes’as užtikrino, kad Bilderbergo grupė projektuoja politinius nutarimus ateinantiems metams. Buvęs Belgijos užsienio reikalų ministras, flamandų socialistas Willy’is Claes’as dalyvavo Bilderbergo konferencijose 1994–1995 metais. Tada vienas iš darbotvarkės klausimų buvo „Rusijos vidinės evoliucijos poveikis globaliai arenai" (Tuo metu vyko pirmasis Rusijos–Čečėnijos karas). 

Vėliau, įsivėlęs į didelį karinės ginkluotės pirkimo korupcijos skandalą, turėjo pasitraukti ir net vėliau buvo nuteistas, atimant balsavimo teisę penkeriems metams.

Kažin kodėl tada JAV ir NATO rėmė čečėnų teroristus kare su Rusija, o Rusijos veiksmus tada laikė žmogaus teisių pažeidimu.

Dokumentais pagrįstas faktas, kad pagrindiniai sukilėlių lyderiai SHANIMAS BASAYEVAS ir AL KHATABBAS buvo apmokyti ir indoktrinuoti CŽV finansuojamose stovyklose Afganistane ir Pakistane.

Karas Čečėnijoje buvo suplanuotas per slaptą tarptautinį HEZBULLAH susitikimą, kuris vyko Somalio sostinėje Mogadiše. Jame dalyvavo rusofobo Zbigniewo  Brzezinskio (kuris vėliau CNN laidoje tai patvirtino)  „produktas“ Osama bin Ladenas ir kiti aukšto rango Irano ir Pakistano žvalgybos pareigūnai. JAV per Pakistano ISI (slaptoji žvalgyba) užverbavo sunitų modžajedinus ir nukreipė juos į Čečėniją, Bosniją, o vėliau ir į Kosovą, o BASAYEVAS buvo paskirtas vadovauti kovai prieš Rusijos federalinę kariuomenę pirmojo Čečėnijos karo metu.

Ne visiems yra žinomi faktai, kad NATO daro viską, kad nebūtų sustabdytas narkotinių medžiagų srautas iš Afganistano, nes pati aktyviai dalyvauja narkoversle – teikia logistinę pagalbą aguonų augintojams, pasiimdama didelę pelno dalį. Taip atsiranda pinigai – juodasis biudžetas „spalvotom revoliucijoms“. Išplauti per bankus nešvarūs pinigai tarnauja slaptoms karinėms operacijoms ir globalistų interesams („opozicijų“ Libijoje ir Sirijoje organizavimas, ginkluotės tiekimas ir t. t.). Bet šį kartą ne apie tai...

Geriau supraskime, kas yra karų organizatoriai ir kodėl jie vyksta. 1999 m. Amerikos globalistų-neokonų paskelbtas Naujojo Amerikos amžiaus projekto manifestas (PNAC – Project for a New American Century) buvo beveik visiškai nepastebėtas ir neanalizuotas sisteminėje žiniasklaidoje. Tačiau tai nebuvo gynybos projektas. Tai buvo akivaizdus globalios karinės imperijos kūrimo planas, atspindintis Amerikos neokonservatorių mentalitetą.

Štai JAV generolas WESLEY’AS CLARKAS dar 2001 metais, praėjus dešimčiai dienų po rugsėjo 11 d.,  minėjo, kad Pentagonas yra numatęs pradėti karus Irake, Sirijoje, Libane, Afganistane, Somalyje, Sudane ir Irane. Septynias šalis „sutvarkyti“ per penkerius metus.Reikia suprasti, kad  karams ir šalių gamtinių resursų užgrobimams ruošiamasi iš anksto. Niekas nevyksta spontaniškai. Ir NATO plėtimasis į Rytus (įtraukiant jau ir Ukrainą) yra planuojamas ir tam ruošiamasi iš anksto...

Ruošiamasi ir Europos „gynybai". Jau 2018 metais JAV antibalistinių reketų sistema (PRG), neva ginantis nuo Irano raketų, „uždengs" visą Europą. Reikia suprasti techninį dalyką, kad JAV ir NATO priešraketinės gynybos (PRG) sistemos sumontavimas Lenkijoje ne tik apsaugos nuo „priešo" (neva Irano raketų), bet ir  susidarys TEORINĖ galimybė neutralizuoti Rusijos branduolinį potencialą. Susidaro teorinė galimybė pradėti branduolines atakas prieš Rusiją. Dėl šių klausimų Rusijai nebuvo suteiktos garantijos derybose. Teoriškai, dar kartą pabrėžiu – TEORIŠKAI,  2018 metų Amerikos priešraketinė gynybos sistema (PRG) jau realiai gali kelti grėsmę Rusijos saugumui ir rusai tą supranta.

Drįsčiau teigti, kad NATO atstovauja  anglosaksų interesams. Nepriklausomi analitikai teigia, kad NATO turi trijų pakopų planą, kuris yra  nukreiptas prieš Rusiją pagal Z. Brzezinskio schemą supjudyti Rusiją su Kinija. Pirmoji plano dalis – destabilizacija Artimuosiuose Rytuose (Sirija, Libija, Egiptas ir t. t.). Antroji plano dalis – islamo talibų revoliucijos organizavimas Afganistane ir buvusiose TSRS musulmoniškose respublikose (netoli Kinijos sienų). Ir galutinis visų anglosaksų problemų sprendimas – Kinijos su Rusijos karas. Juk kažkaip reikia gelbėti dolerį ir stabdyti Kinijos ir Rusijos galios stiprėjimą.

Kodėl NATO žūtbūt nori įtraukti Ukrainą į NATO? Ar tikrai ji nori ginti Ukrainą nuo neva Irano balistinių raketų? Prisiminkime istoriją.

V. Putinas, kalbėdamas 2007 m. vasario 10 d. Miuncheno saugumo konferencijoje, kreipėsi į buvusį NATO generalinį sekretorių, bilderbergerį  Javierą Solaną (NATO generalinis sekretorius 1995–1999), primindamas ir pacituodamas jo pirmtako, NATO generalinio sekretoriaus – taip pat bilderbergerio Manfredo Wörnero (NATO generalinis sekretorius 1988–1994 ) žodžius. Kalba buvo pasakyta Bremer Tabaks kolegijoje, konferencijoje „Atlanto aljansas ir Europos saugumas 1990“.  (citata „... Pats faktas, kad mes esame pasiruošę nedislokuoti NATO pajėgų už Vokietijos Federacinės Respublikos teritorijos, suteikia TSRS tvirtas saugumo garantijas ..."

Iš šio Manfredo Wörnero pareiškimo galima daryti išvadą, kad tuo metu  Atlanto aljansas davė rusams TVIRTAS garantijas, kad jie nesiplės už Vokietijos ribų.

Kodėl NATO pakeitė sprendimą ir pradėjo ekspanciją į Rytus, taip vis labiau artėdama prie Rusijos sienų?  Tada Putinas konferencijoje priminė visiems NATO pažadą tuometinei TSRS po Varšuvos pakto išformuoti ar imtis adekvačių veiksmų Atlanto aljanso politikoje. Niekas šiuo metu šių pareiškimų net neprisimena...

Lietuvos „analitikai“ nepastebi NATO generalinių sekretorių, kurie dalyvauja iglobalistų slaptose konferencijose ir visaip vengia viešumo.  Štai 12 NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas dalyvavo 2011 m. Bilderbergo  susitikime Šveicarijoje. Joje buvo aptarinėjami Libijos karo išplėtimo klausimai, nepaisant to, kad Amerikai ir NATO Libijos bombardavimas kainavo beveik milijardą dolerių. Ar apie tai ką nors rašė sisteminė žiniasklaida? Visiškai nieko. Argi būtina suteikti informaciją Lietuvos žmonėms? Svarbu, kad jiems būtų įkalta į galvą – NATO mus apgins nuo RUSIJOS.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
25. a
(2015-01-03 23:57:17)
(91.187.163.114) Parašė:

pagarba Vygantui kaip visada24. med
(2014-04-04 23:18:47)
(78.61.232.92) Parašė:

Matricos Lietuvoje seilėjimasis. Nieko naujo23. Taigi
(2014-04-01 16:13:57)
(80.212.119.216) Parašė:

Nera ka ir komentuot, kai viskas aiskiai parasyta. Cia del "komentatoriu trukumo".22. Sigurdas
(2014-03-16 22:35:46)
(84.15.189.242) Parašė:

Labai nemazai kometaru kad straipsnis neva blogas prorusisku paziuru ir bla bla bla...kaip ir autorius...O kodel? Kur butent melas, neteisngi/iskraipysti faktai? Subjektyvumas? Tokiu argumentu nesimato...Zodziu straipsnis nesamone nes prorusiskas o kur butent ta nesamone ir kas su straipsniu blogai niekas net nebando isiziot...21. taigi Autorius
(2014-03-16 21:47:11)
(78.158.8.116) Parašė:

Vygantas Kelertas === "Matrica Lietuvoje"- visiskas maskolinis putinoidinis pakalikas, okupanto subinlaizys. Kasdien varo simtus savo "straipsniu" ir "izvalgu" :)20. ekspertai, jūs esate debilai.
(2013-12-22 10:45:53)
(78.60.106.230) Parašė:

Jeigu neraukiate užsienio politikoje, nelieskite šių temų.19. tam 16 troliui
(2013-10-19 13:48:42)
(78.57.144.117) Parašė:

kiek tau JAV ambasada moka?18. to 4. Asta
(2013-10-18 12:45:31)
(82.135.139.133) Parašė:

kada tave iš psichuškės paleido ? o gal psichuškėse jau internetą įvedė ?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras