2020 m. balandžio 5 d.

 

KLS lyderis sukritikavo Nuolatinio arbitražo teismo sprendimą nepripažinti žmogui antros pilietybės

2
Paskelbta: 2020-03-01 00:01 Autorius: ekspertai.eu
Ricardo Ramírez Hernández.
Ricardo Ramírez Hernández.

Darbo vizito Monako Kunigaikštystėje metu, „Kovotojų už Lietuvą sąjungos“ (KLS) pirmininkas, advokatas prof. Stanislovas Tomas sukritikavo Nuolatinio arbitražo teismo Tribunolo sprendimą byloje Ballantine prieš Dominikos Respubliką, Nr. 2016-17, kurioje pripažinta, kad amerikiečių Ballantine šeima prarado teisę į investicijų apsaugą Dominikos Respublikoje, kadangi jie gavo šios valstybės pilietybę ir ši pilietybė tapo dominuojančia ir veiksminga.

„Tokiai išvadai padaryti, Tribunolas neteisingai apskaičiavo jų gyvenimo trukmę Dominikoje. Jeigu skaičiuoti tą laiką už kiekvienus metus atskirai, išeitų, kad jie ten gyveno tik 3 metus, o ne 5 metus, kas išeina apskaičiuojant visą tą 5 metų laikotarpį dienomis jo neskaldant“, - teigia S. Tomas.

Tribunolo nariai buvo Ricardo Ramírez Hernández, Marney L. Cheek ir Raúl Emilio Vinuesa.

Pasak S. Tomo „tokie Nuolatinio arbitražo teismo sprendimai potencialiai gali privesti prie to, kad užsieniečiai, gavę Lietuvos pilietybę, nebus apsaugoti nuo Lietuvos vyriausybės, kai ji priims sprendimą konfiskuoti jų turtą“.

„Kovotojų už Lietuvą sąjunga laikosi nuomonės, kad asmuo turintis dvygubą pilietybę, turi išlaikyti visas abiejų pilietybių teikiamus privalumus“, - teigia KLS lyderis.

Politinės partijos „Kovotojų už Lietuvą sąjunga“ bendravimo su visuomene skyrius

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. K
(2020-03-01 17:26:02)
(5.20.244.73) Parašė:

Patarimas. Neinvestuokite privogtų pinigų offšoruose, o Dominikos Respublikoje - niekad. Įstatymą pakeist, kaip du pirštus.. Čia, kaip nusikaltėlių pasaulyje, ką bedarytum, visada tavo pinigai bus tinkamai, negrąžinamai visam laikui bus "priglausti kasoje". Kaip besisuksi, bankas bus viršesnis. Virš bandito yra kitas banditas. Viską Konfiskuos, nusispjaus ir išmes. Demokratija.1. trumpai
(2020-03-01 16:39:03)
(78.57.130.78) Parašė:

Lietuvos pilietybės nori bet kad turta konfiskuotu nenori,taip nebuna arba viska gauni arba nieko,tu matai nuo torto visa krema nori nulaižyti o batona palikti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras