2020 m. birželio 1 d.

 

KLS lyderis Stanislovas Tomas: telkimės ir įgyvendinkime Sąjūdžio idealus

34
Paskelbta: 2020-05-14 15:30 Autorius: ekspertai.eu

Kovotojų už Lietuvą Sąjungos (KLS) pirmininkas, advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas remia piliečių grupės „Už vienybę“ (uzvienybe@gmail.com) kreipimąsi į oligarchinei „valdomos demokratijos“ santvarkai oponuojančių partijų vadovus.
 
KLS lyderis vertina šį kreipimąsi kaip savalaikį ir gyvybiškai svarbų Lietuvos ateičiai apsaugoti. Anot prof. S. Tomo „labai svarbu, kad  Centro, Kartų sąjungos ir Nacionalinio susivienijimo partijos susivienytų į vieną kumštį kovoje už Lietuvą“.
 
„Praeityje Kartų sąjungos ir Nacionalinio susivienijimo partijų vadovai kartais ir klydo – rėmė fašistą Joną Noreiką, Holokaustą, tačiau būta ir teigiamų dalykų – Vytautas Radžvilas griežtai pasisakė už genderfluidizmą ir postgenderizmą, pasmerkė žalingą cissexualų genderizmo ideologiją“, - sakoma S. Tomo kreipimesi.
 
KLS vadovas tiki, kad susivienijusios šios partijos taptų nauja jėga, kurį nedarys senų klaidų, o drąsiai ves Lietuvą į priekį.

„Teisingumo įskiepijimas, korupcijos pažabojimas, istorijos klastotojų demaskavimas, 100-ui metų save įsislaptinusių KGB agentų išviešinimas – tai turėtų būti iniciatyvos „Už vienybę“ vieni iš pagrindinių siekių“, - teigia S. Tomas.

Pasak KLS lyderio, „laisvę ir žmogaus teises reikia ginti kiekvieną dieną“.

„Tik susitelkę, griežtai atsiriboję nuo provincialaus neonacizmo sukursime Lietuvą tokią, kuri taps traukos centru, o ne punktu, iš kurio šiuo metu bėga net atsigabenti pabėgėliai“, - įsitikinęs S. Tomas.

Ypatingą dėmesį, pasak KLS lyderio, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuva nevykdo daugelių tarptautinių įsipareigojimų ir teismų sprendimų.

„Įstatymų nesilaikymas, teismų sprendimų nevykdymas ilgą laiką darė Lietuvą trečiarūše, negerbiama valstybe. Telkimės ir pakeiskime šias negeras tradicijas. Prisiminkime Sąjūdį ir pagaliau įgyvendinkime jo idealus“, - ragina S. Tomas.

Susiję:

Artėjant Seimo rinkimams piliečiai telkia opozicines jėgas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
34. Sąjūdžio istorija
(2020-05-21 10:15:05)
(109.201.133.100) Parašė:

Gyvenau provincijos gyvenvietėje. Paprastai ten žmonės pažįsta vienas kitą labai neblogai. Apie "Sąjūdžio" pradžią išliko daug prisiminimų. Kuo toliau tuo labiau jie paaiškina tai, kas tuo metu buvo lyg ir keistoka bei sukeldavo įvairių pamąstymų. Galėčiau parašyti daug ir pateikti nemažai faktų, bet dėl komentarų trumpumo pateiksiu tik štai tokias išvadas, kurios paremtos tikrais faktais: 1. "Sąjūdis" mūsų miestelyje buvo kuriamas po to, kai atėjo raginimas iš tuometinių partinių (ko gero ir KGBistinių) valdžios struktūrų - "kodėl pas jus vėluojama su svarbia iniciatyva įkurti ir plėtoti sąjūdį". Apie tai prasitarė vienas iš "sąjūdžio" veikėjų. 2. Pagrindinė Sąjūdžio "šauklė" ir visų mitingų organizatorė bei ugningų kalbų "oratorė" buvo miestelio tarybinio vykdomo komiteto metrikacijos-gyventojų registracijos skyriaus vadovė. O tokiose pareigose dirbo tik ypatingai patikimi KGB žmonės. Prisimenu, kai ji mane dar 1982 metais išvadino antitarybiniu liaudies priešu ir apskundė mano darbovietei kaip antitarybinį elementą… Jos pasakyti žodžiai : "mes jus priversime laikytis tarybinių gyvenimo normų". Ir staiga "sąjūdžio" lydere patapo. 3. Labai aktyvus vietinio "sąjūdžio" tarybos narys, buvo "pilkas" inžinieriukas, sovietų laikais rašė atsiliepimus į komunistų partijos CK , atrodo 5-ą skyrių, apie ruošiamus paaukštinti įmonių vadovus. Yra išlikęs raštas. Ar ne keista-eilinis inžinieriukas, o teikia rekomendacijas dėl paaukštinimo į respublikinės reikšmės pareigas? 4. Dar trys "sąjūdžio" pagrindiniai įkūrėjai buvo tarybinės valdžios gerbiami žmonės. Jie nebuvo komunistų partijos nariai. O tais laikais valdžia gerbdavo tik dvi žmonių kategorijas: komunistus ir slaptų tarnybų "darbininkus". Taigi tie trys matomai priklausė antrai kategorijai. Stebint jų veiklą ir jų įtaką, šalinant iš "sąjūdžio", o paskui iš dešiniųjų partijų tikrus Lietuvos patriotus, galima daryti tvirta išvadą kam jie dirbo. Dabar šis trejetukas "darbuojasi" vienos dešiniosios (TS) partijos gretose. Ir ten jie neeliniai veikėjai. O į "sajūdį" įstojo ir daug paprastų, gerų bei naivių žmonių. Tačiau visi jie liko "šalikelėje" ir tebuvo tik širma "aktyvistams". Visi gerieji ir naivieji vargo ir dar labiau vargsta užmiršti ir nuterioti. Tai tik vienos provincijos gyvenvietės trumpa faktų dėlionė. Laiku supratau, kas vyksta, todėl išvengiau tos balos. Gyvenu savo gyvenimą. Niekam netarnavau ir netarnauju. Galima tęsti ir pateikti daugiau faktų, bet tai jau nieko nepakeis. Lietuva , pagal kažkieno šėtonišką planą, sugriauta. Protingiausi ir jauniausi žmonės prievartiniu būdu IŠTREMTI IŠ LIETUVOS. Visi žino, kad tai kas vyksta, niekada nevyksta atsitiktinai, o yra gerai suplanuotos sunaikinimo akcijos išdava. Nepadės jokia ES ar JAV. Vietiniai valdžiažmogiai, matomai, vykdo jų nurodymus .33. Rūta
(2020-05-16 18:12:03)
(78.61.157.32) Parašė:

Šis punulis su kūju amžiams susigadino reputaciją.Kiek suprantu, jis to nesigaili ir šiandien tą kūjį vėl pakeltų. Nepakeliui su tokiais.32. jeronimas
(2020-05-15 22:13:44)
(109.78.250.26) Parašė:

pagarba Stanislovui Tomui.Ir man juokinga,kai neturedami kompromato ar kokio ssshudo (pagal kgb agento dedules shudo traktata) papilti ant Stanislovo Tomo,sugebe tik paameluoti ,girdi neturi diplomo,neturi daktaro laipsnio ir pan.Man nusishikt ant tu diplomu ,kuriu daug sykiu diplomuoti parduoda turguose tuos diplomus.Ne i popierines kopijas ziurekit,bet ka zmogus nuveikes.Kiek Tomas padare del Lietuvos zmoniu,nepadare ne vienas .Kiek diplomu turejo magnolija,net ir juoda dirza kgb mokykloj buvo iteikta,kiek diplomu turi kiti valdzios nieksai,o kas is to Tautai??? Skaitlingai diplomuoti taip isprichvatizavo Lietuva,taip isvoge,taip praskolino ,kad ne tik vaikai,bet ir anukai nelabai isgales sugrazinti.O kur antras milijonas vejamas lauk ,kur paskutiniu metu naglai marinami senoliai ir ne tik,apsimetus pandemijom??31. siras
(2020-05-15 18:15:31)
(90.137.79.68) Parašė:

o kuo blogi sajudzio idealai? del to kad tuos idelaus landberginiai isniekino ir padare viska atvirksciai? bet del to kalti ne idealai juk30. S. Tomai,
(2020-05-15 17:07:03)
(188.69.207.233) Parašė:

kada susisieksi su Deimante, kaip tau UN leido?29. pasake....
(2020-05-15 15:30:52)
(81.250.33.41) Parašė:

"Prisiminkime Sąjūdį ir pagaliau įgyvendinkime jo idealus“, - ragina S. Tomas."...ir nusisnekejo.28. Dalius. Kojinių fetišiztas.
(2020-05-15 12:04:17)
(78.56.37.190) Parašė:

Didžiausias klounas šiandien Lietuvoje- nesusipratėlis, baudžiauninkas rinkėjas. Turiu pasiūlymą,kad visi norintys balsuoti,turi prieš tai išlaikyti egzaminus,kad nenubalsuotų vatniškai27. Dalius. Kojinių fetišiztas.
(2020-05-15 12:01:10)
(78.56.37.190) Parašė:

20 komentaras visą esmė pasako, ačiū jam,o 21 noriu pasakyti,kad jei taip patinka mano kojinės,tai galiu nemokamai atsiųsti švarių, gražių, naujų kojinių,nes kaip komentaras, taip apie kojinėsParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras