2020 m. balandžio 4 d.

 

Klausimas Seimo nariui Andriui Mazuroniui

Paskelbta: 2010-08-22 05:20 Autorius: ekspertai.eu
2010 08 22 VilniusSeimo nariui Andriui Mazuroniui Klausimas dėl Seimo nario Manto Adomėno pateiktos informacijos Esate užregistravęs Seimo nutarimo projektą, kuriuo siūlote nutraukti kolegos Manto Adomėno, kurio pavardė kartu su neskaidriais veiksmais minima jau ne pirmą kartą, įgaliojimus, nes pastarasis, tapęs Seimo nariu, neatsisakė viešosios įstaigos "Demokratinės politikos institutas" prezidento pareigų, kas pagal Konstituciją yra nesuderinama su Seimo nario veikla. Lietuvos ryto televizijos rugpjūčio 17 d. laidoje "Lietuva tiesiogiai" Seimo narys Mantas Adomėnas jūsų klausė, "kodėl neįtraukėte į savo skundą ir Vytenio Andriukaičio, kuris deklaruoja esąs viešosios įstaigos "Socialinių ir ekonominių tyrimų instituto" tarybos narys; Virginijos Baltraitienės, kuri yra asociacijos medžiotojų klubo "Ąžuolotas" valdybos narė ir UAB "Kėdainių autoservisas" valdybos pirmininkė; Algirdo Butkevičiaus, kuris dar šį pavasarį teigė esąs Moterų krepšinio asociacijos prezidentas; Danutės Mikutienės, kuri yra  "Indijos - Baltijos prekybos rūmų" tarybos narė, Kęsto Komskio, kuris yra labdaros ir paramos fondo steigėjas (pavadinimo M. Adomėnas nenurodė), Remigijaus Žemaitaičio, kuris yra medžiotojų klubo "Ąžuolas" narys ir "Žemaitaičio" paramos ir labdaros fondo steigėjas ir taip pat trijų UAB akcininkas". Po M. Adomėno pateiktos naudingos informacijos apie kitus šešis Seimo narius, kurie, gal būt, irgi nesilaikė Konstitucijos reikalavimų kaip ir pats M. Adomėnas, kuris neabejotinai turi netekti parlamentaro mandato, norime jūsų paklausti: ar jūs patikrinsite (ar jau patikrinote) pateiktą informaciją ir jei paaiškės (ar jau paaiškėjo), kad tikrai šie M. Adomėno išvardinti šeši Seimo nariai nesilaikė Konstitucijos reikalavimų kaip ir pats M. Adomėnas, papildysite užregistruotą Seimo nutarimo projektą, kuriuo bus siūloma nutraukti ir šių šešių minėtų Seimo narių įgaliojimus? "ekspertai.eu"
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras