2020 m. balandžio 4 d.

 

Klausimai Generaliniam prokurorui dėl D. Kedžio mirties bylos

Paskelbta: 2010-08-10 08:20 Autorius: ekspertai.eu
2010 08 10 Vilnius
Klausimai Generaliniam prokurorui Dariui Valiui

Žiniasklaida skelbia, kad "Drąsiaus Kedžio mirties byloje yra Kopenhagos universiteto profesoriaus Hans Petter Hougem laiškas Lietuvos Teismo ekspertizės direktoriui Alvydui Pauliukevičiui, kur teigiama, kad peržiūrėjus du kompaktinius diskus, Danijos ekspertai įžvelgė skendimo požymių. Lietuvos Teismo medicinos ekspertizės išvadoje dėl D. Kedžio mirties aplinkybių šis Danijos eksperto raštas net nebuvo paminėtas".

1 KLAUSIMAS. Ar tikrai Drąsiaus Kedžio mirties byloje yra Kopenhagos universiteto profesoriaus Hans Petter Hougem laiškas Lietuvos Teismo ekspertizės direktoriui Alvydui Pauliukevičiui, kur teigiama, kad peržiūrėjus du kompaktinius diskus, Danijos ekspertai įžvelgė skendimo požymių?

2 KLAUSIMAS. Ar tikrai Lietuvos Teismo medicinos ekspertizės išvadoje dėl D. Kedžio mirties aplinkybių šis Danijos eksperto raštas net nebuvo paminėtas?

"ekspertai.eu"

 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras