2020 m. balandžio 3 d.

 

Klaida sistemoje: JAV oro bendrovė padovanojo nemokamus skrydžius

2
Paskelbta: 2013-09-14 13:16 Autorius: Naujienų redaktorius
wikipedia.org nuotr
wikipedia.org nuotr

Klaida JAV oro bendrovės "United Airlines" sistemoje suteikė keleiviams galimybę nusipirkti pigius bilietus į jų pamėgtas vietas, pavyzdžiui, į Havajus ir Las Vegasą.

JAV oro bendrovė "United Airlines" prižadėjo leisti keleiviams pasinaudoti savo bilietais, kuriuos jie įsigijo už 0 dolerių.

Anot vienos didžiausių JAV oro bendrovių, jie negalėjo pasakyti tikslaus padovanotų bilietų skaičiaus.

Šie bilietai buvo parduoti internetu ketvirtadienį. Nepaisant to, kad bilietai buvo parduoti už 0 dolerių, keleiviai turėjo sumokėti papildomą JAV saugos mokestis, kuris siekė 5-10 dolerių.

"Mes ištaisėme savo klaidą, kuri atsirado ketvirtadienį ir, susiklosčius tokioms aplinkybes, nusprendėme padovanoti bilietus mūsų keleiviams," - pranešė bendrovė "United Airlines".

JAV skrydžių bendrovė "United Airlines" - antroji pagal dydį JAV oro transporto vežėja pasaulyje. Kompanijoje dirba apie 48 tūkst. darbuotojų, jos parke yra 359 lėktuvai.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. Jurgis
(2013-09-16 00:40:30)
(78.57.208.170) Parašė:

O kam guglinti? Tikram ekspertui naujienų redaktoriui pakanka visiškai pasitikėti lietuviška Vikipedija.1. Floridietis
(2013-09-14 22:42:40)
(68.200.106.255) Parašė:

Durnių laivas tie ekspertai, United Airlines turi 703 lėktuvus. Tereikia paguglinti "Airfleets United Airlines".Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras