2020 m. liepos 2 d.

 

Kitą savaitę bus žinomos priežastys, kodėl naikinama LEO LT

Paskelbta: 2009-10-16 14:54 Autorius: ekspertai.eu

2009 m. rugsėjo 14 d. LR energetikos ministrui Arvydui Sekmokui „ekspertai.eu“ pateikė raštą pavadinimu „Kodėl norima sunaikinti LEO LT?“, kuriame yra užduodami devyni klausimai. Visuomenininkus neramino tai, kad iki šiol nėra aiškiai informuota, dėl kokių priežasčių norima sunaikinti itin svarbią visai šaliai bendrovę. Todėl ir buvo kreiptasi į Energetikos ministrą.

Deja, ministerija 2009 m. rusėjo 23 d. atsiuntė tik formalų raštą, kuriuo nebuvo atsakyta nei į vieną iš devynių užduotų klausimų. Todėl piliečiai buvo priversti kreiptis į Vyriausiąją administracinių ginčų komisiją (VAGK) prašydami įpareigoti Energetikos ministrą kuo skubiau atsakyti į pateiktus klausimus, kurie aktualūs visiems be išimties Lietuvos gyventojams.

VAGK išnagrinėjo minėtą skundą ir padarė išvadą, kad Energetikos ministerijos 2009 m. rugsėjo 23 d. raštas -  atsakymas neatitinka teisės aktų reikalavimų, o pareiškėjo, t.y. „ekspertai.eu“ prašymas nėra išnagrinėtas ir iš tiesų yra neatsakyta nė į vieną pateiktą klausimą. Todėl VAGT nusprendė įpareigoti LR energetikos ministeriją iš naujo išnagrinėti piliečių raštą ir pateikti teisės aktų reikalavimus atitinkančius atsakymus. Laukiama, kad šį kartą valdininkai į piliečių klausimus atsakys deramai ir, svarbiausia, suprantamai. Todėl tikimasi, kad jau kitą savaitę šalies žmonės pagaliau žinos visas iki vienos priežastis, kodėl yra naikinama nacionalinė elektros energetikos bendrovė LEO LT.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras