2020 m. liepos 4 d.

 

Kijeve susidūrimai tarp protestuotojų ir milicijos atsinaujino, žuvo du žmonės

1
Paskelbta: 2014-01-22 09:33 Autorius: Naujienų redaktorius
EPA-Eltos nuotr.
EPA-Eltos nuotr.

Ukrainos sostinėje Kijeve susidūrimai tarp protestuotojų ir milicijos atsinaujino, kai pareigūnai pradėjo ardyti barikadas. Pranešama, kad žuvo mažiausiai du žmonės, informuoja BBC ir „EU business“.

Milicijos atstovai patvirtino, kad žuvo vienas žmogus. Medikų teigimu, žuvusioji yra moteris, ji mirė nuo šautinės žaizdos. Ukrainos vidaus reikalų ministerija žūtį patvirtino, tačiau nepaaiškino įvykio aplinkybių. Medicinines paslaugas protestuotojams teikiančio centro atstovai sakė, kad kitas protestuotojas žuvo nukritęs nuo Dinamo futbolo stadiono stogo, kai jį vijosi saugumo pajėgos.

Teigiama, kad milicija protestuotojų barikadas Gruševskio gatvėje ėmė šturmuoti po 8 val. Lietuvos laiku. Neramumai kol kas vyksta nedidelėje teritorijoje, teigiama, kad centrinė miesto dalis šalia Nepriklausomybės aikštės funkcionuoja normaliai.

Ukrainos premjeras Mykola Azarovas antradienį teigė, kad prieš protestuotojus gali būti imtasi griežtų veiksmų, kurie numatomi prieštaringai vertinamame naujajame protestų įstatyme.

Eltos nuotr.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. ATRODO
(2014-01-22 11:04:52)
(77.90.124.239) Parašė:

europos geju laisves bus suvarzytos...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras